Informace: Zpracování osobních údajů 

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti b-creative products s.r.o. , se sídlem Húskova 678/45, IČ: 06437893, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u spisová značka C 102087 vedená u Krajského soudu v Brně, spisová značka C 102087 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje:
 1. Jméno, příjmení, název společnosti, telefonní číslo a e-mail je nutné zpracovat za účelem vyřízení Vaší objednávky, tedy pro účely plnění smlouvy,  jde o oprávněný zájem, kde není potřeba souhlas. Tyto údaje jsou uchovávány po dobu 10 let pro evidenci plnění.
 2. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
 3. Poskytovatel webhostingu ONEsolution s.r.o., Google Analytics, dopravci (Česká pošta, Zásilkovna), Seznam.cz, jejichž služby využíváme, aby fungoval náš web, mohli jsme Vám posílat emaily a posílat Vaše objednávky. Zpracovateli jsou samozřejmě také naši zaměstnanci a účetní.
 4. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.
 5. Osobní údaje neposkytujeme třetím osobám k účelům, k nimž jste nedali souhlas. 

 

      6.Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

 

Souhlas: Zpracování osobních údajů – zasílání newsletteru

Zaškrtnutím políčka souhlasu "NEWSLETTER 2x ročně" udělujete souhlas společnosti b-creative products s.r.o. , se sídlem Húskova 678/45, IČ: 06437893, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u spisová značka C 102087 vedená u Krajského soudu v Brně, spisová značka C 102087 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje:

 1.  Jméno, příjmení, název společnosti, telefonní číslo a e-mail je nutné zpracovat za účelem vyřízení Vaší objednávky, tedy pro účely plnění smlouvy,  jde o oprávněný zájem, kde není potřeba souhlas. Tyto údaje jsou uchovávány po dobu 10 let pro evidenci plnění. Viz Informace o zpracování osobních údajů výše. 
 2. Váš email bude Správcem zpracován po dobu 3 let za účelem zasílání newsletteru.
 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti info@b-creative.cz či poštou na adresu sídla.

 

 1. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
 1. Poskytovatel webhostingu ONEsolution s.r.o., dopravci (Zásilkovna), Seznam.cz, jejichž služby využíváme, aby fungoval náš web, mohli jsme Vám posílat emaily a posílat Vaše objednávky. Zpracovateli jsou samozřejmě také naši zaměstnanci.
 2. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.

 

 1. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.