Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative. 

Od 1.3. 2017 nebude možná platba v hotovosti, neplánujeme zatím registraci k EET. Objednávky expedujeme 2 x týdně, obvykle v pondělí a ve čtvrtek.

Od června budeme muset zdražit cca o 15 % :(, takže než to přijde, můžete nakupovat veseleji.

 

 

KARIÉROVÝ DIJÁŘ | Kariérní portfolium

KARIÉROVÝ DIJÁŘ | Kariérní portfolium
KARIÉROVÝ DIJÁŘ | Kariérní portfolium

KARIÉROVÝ DIJÁŘ | Kariérní portfolium

 

Kariérový diJÁř Petry Drahoňovské patří k užitečným a kvalitně zpracovaným nástrojům, které Vám a Vašim klientům pomohou například v období hledání či změny práce, máte vše na jednom místě a díky jeho "psaní" se člověku podaří lépe "zastavit ", vytáhnout to podstatné z minulosti a nahlédnout do vytoužené budoucnosti. Pomůže v rozhodování a tvorbě kariérního portfolia. 

Má dvě hlavní části. První je sada originálních pracovních listů pro pohled na rok minulý, druhá sada listů nabízí prostor pro vize pro rok budoucí. Každý list obsahuje koučovací otázky a podněty, které vás podporují v shromáždění všech vašich osobní důležitých informací a emocí, které vám v budoucnosti pomohou při rozhodování na důležitých (nejen) kariérních křižovatkách. A protože život není jen o kariéře, ale vše souvisí se vším, nabízí vám diJÁř podívat se nejen na oblasti pracovního života, ale také prostor pro pohled na vaše vztahy a lidi kolem vás, zdraví a relax, osobní rozvoj a finance. Každá oblast má svůj list - můžete se tedy pustit do všeho, nebo si zpracovat pouze to, na co máte momentálně chuť a energii. Může být i vhodným darem pro kolegy či přátele. 

Dobrá zpráva, jste-li neziskovka / škola, která by chtěla pracovat s diJÁřem se svými klienty / studenty a  chcete je naučit, jak aktivně řídit vlastní život, máte od autorky povoleno pracovní listy kopírovat, samozřejmě pro nekomerční účely v neziskové sféře a školství.

Kariérový diJÁř obsahuje:

  • Kvalitní papírové desky s prostorem pro portfolio (CV, certifikáty...)
  • 1 sada 6 tematických listů pro popis letošního roku
  • 1 sada 6 tematických listů pro popis budoucího roku
  • 1 sada nálepek pro "dotvoření" diáře
  • Tužka papelote
  • MOŽNOST ZAKOUPIT AJ VERZI

Velmi si vážíme zájmu Slovenských zákazníků o naše produkty. Prosím respektujte však, že jsme český eshop a účetní doklady vystavujeme v Kč. 

kusů
910 Kč
Skladem

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.