Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

              MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU.        

Objednávky expedujeme obvykle ve středu, 1x týdně. 

Ruské karty nejsou v nabídce, vzhledem k sankcím skrze válku nejdou zakoupit. 

 

ONLINE MOTIVAČNÍ KARTY | 60 přístupů

ONLINE MOTIVAČNÍ KARTY | 60 přístupů
ONLINE MOTIVAČNÍ KARTY | 60 přístupů

ONLINE MOTIVAČNÍ KARTY | 60 přístupů

Naše nabídka využití karet v ONLINE WEBOVÉ APLIKACI se kromě našich autorských karet nově rozrostla o další. V online webové aplikaci nově najdete MOTIVAČNÍ KARTY z dílny CENTRA KOMPETENCÍ. Zakoupit je můžete i v papírové podobě na www.centrumkompetenci.cz

Motivační karty slouží zejména k tomu, aby si člověk ujasnil, jaká kritéria potřebujete, aby byla v práci naplněna, pro co nejlepší uplatnění sebe sama. Soubor karet obsahuje celkem 41 „motivátorů“, tedy slovně vyjádřených předpokladů, které může jednotlivec, ale i skupina, považovat za důležité pro zajištění spokojenosti v práci.

Přihlášení na www.b-creative.cz/app

Klient dostane své přihlašovací údaje od vás ze sekce LOGINY v rozhraní pro odborníka, vy je dostanete od nás EMAILEM, abyste se dostali do rohraní pro odborníka, kde máte loginy pro klienty uložené.

Co appka například umí

Hlavním účel je jasný - mít možnost karty si v klidu prohlédnout, vybrat a manipulovat s nimi (v rámci možností), případně si udělat poznámky a stáhnout výstup - připomínku sezení. Umožňuje práci se skupinou i jednotlivcem.

Každý login má odborník možnost editovat před spuštěním pro lepší orientaci (jméno klienta, název sezení, výběr šablony apod.) Přihlašovací údaje do aplikace pak odborník nakopíruje přímo do schránky a pošle klientovi. Klient má ve svém rozhraní možnost přidávat poznámky k jednotlivým kartám, stejně tak má ve svém rozhraní odborník možnost zapisovat si poznámky v průběhu sezení do uvedého okna. Na pracovní plochu samotnou psát nelze. Můžete využít přednastavené  šablony, které rádi doplníme (pokud přijdete s nápadem). Odborník i klient si může stáhnout pdf, které kopíruje obraz na pracovní ploše.

  • Po úhradě objednávky získáte přihlašovací údaje do aplikace.
  • Každý login je platný 4 hodiny od doby, kdy klient provede první pohyb kartou.
  • Návod k aplikaci pro rozhraní klienta i odborníka.
  • Appka je určena pro práci na notebooku, PC či tabletu. Na mobilu ji spustíte, ale využití je omezené.
  • Na vyžádání pošleme video ukázku práce s aplikací
  • Platnost loginu garantujeme 2 roky od zakoupení, nastavená je neomezeně
  • Aplikace může být v průběhu času vyvíjena - doplnění či drobná změna funkcí

V případě zakoupení přístupů do app je možné platit v EUR na fakturu, přepočet dle aktuálního denního kurzu.

 

kusů
200 Kč
Skladem

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.