Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative. 

Od 1.3. 2017 není možná platba v hotovosti, neplánujeme zatím registraci k EET. Our webpages are not in english, but you can write us an email: info@b-creative.cz.

Vážení zákazníci, Sandboxy jsou vyprodány, je nám líto, letos již nebudou, hledáme nového dodavatele. TANDOO a MYTHOS budou v roce 2019. 

Objednávky expedujeme 1 x až 2x týdně, obvykle v úterý nebo ve čtvrtek.

 

 

TRUHLICE MINULOSTI | Metafory z dětství

TRUHLICE MINULOSTI | Metafory z dětství

TRUHLICE MINULOSTI | Metafory z dětství

Tyto krásné metaforické karty pochází z dílny Gruzínské malířky Nino Čekvatadze z ruského psychologického nakladateství Genezis, jejíž ilustrace pomáhají usnadnit proces vzpomínání a ponoření se do zážitků z dětství, které často hrají významnou roli v našem současném životě.Obrazy na kartách slouží jako spouštěč vzpomínkových procesů. Svět dětství, jak ho vidí gruzínská malířka, je originální a zároveň univerzální, pozorování jejích obrazů vyvolává celou řadu různých pocitů od nostalgie po hluboký smutek. 

Ačkoliv název sady zahrnuje výraz „metafora dětských zážitků“, karty využijete při práci s dospělými klienty, i s dětmi, nejsou kladena žádná omezení, záleží na tvořivosti a otevřenosti jejich uživatelů. Karty můžete používat různými způsoby, neexistuje jen jediný správný způsob. Zajímavý potenciál skýtá také spojení obrázků a slov, která jsou součástí balení. 

Karty najdou svoje využití zejména v psychoterapii a poradenství, ve školách a dalších oblastech pomáhajících profesí.

Terapeutické karty - Metafora dětských zážitků

  • Sada obsahuje 64 plnobarevných karet velikosti A7 se zobrazením různých událostí z dětství a 32 verbálních karet a překlad slov na samolepícím papíru 
  • Karty jsou z papíru vysoké gramáže, opatřeny kulatými rožky
  • Součástí balení je také překlad stručné brožurky s návrhy použití kartiček

Velmi si vážíme zájmu Slovenských zákazníků o naše produkty. Prosím respektujte však, že jsme český eshop a účetní doklady vystavujeme v Kč. 

kusů
970 Kč
Skladem

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.