Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

              MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU.        

Objednávky expedujeme obvykle ve středu, 1x týdně. 

Ruské karty nejsou v nabídce, vzhledem k sankcím skrze válku nejdou zakoupit. 

 

NOVINKA
CESTA DO MÉHO NITRA | Emoční karty

CESTA DO MÉHO NITRA | Emoční karty
Manuál
CESTA DO MÉHO NITRA | Emoční karty

CESTA DO MÉHO NITRA | Emoční karty

Obrázky na kartách Cesta do mého nitra jsou nakresleny Magdalenou Rajchlovou, autorkou karet je Věra Scherer, zkušená behaviorální patoložka a specialistka na rodinnou a vztahovou problematiku. Jsou tedy ryze české. Karty používá ve své práci a terapii. Jsou vhodné k přemýšlení a zamyšlení se nad svým životem s k řešení životních krizí a strastí.

Vzhledem k tématice obrázků jsou karty vhodné pro ženy a dívky, práci s rodinnou v kontextu psychologické práce s klienty.

Sada je vhodná k práci v terapii, v poradenství, ale i v životě k zamyšlení se třeba nad tím, jak prožíváme emoce, a co bychom chtěli ve svém životě změnit. Klient si vybere kartu podle toho, která karta ho nejvíce emocionálně osloví, zalíbí se mu, najde v ní svůj problém nebo svůj příběh. Může si vybrat i více karet. Žádná z karet nemá jediný význam, což je základní pravidlo užívání projektivních karet. Vždy záleží na úhlu pohledu toho, kdo si kartu zvolí. Záleží tak na výkladu dotyčného klienta. Např. obrázek slunce – pozitivní energie / spalující pocit / nový den – nový začátek / nový den – další den utrpení, atd.

Doporučujeme pro ty, co již mají zkušenosti s prací s projektivními kartami, zejména kvůli stručnosti manuálu.

Emoční karty - CESTA DO MÉHO NITRA

  • 61 umělecky malovaných karet velikosti A6
  • Karty jsou z papíru vysoké gramáže bez lamina
  • Krátký manuál v anglickém a českém jazyce s inspirací k použití 

Velmi si vážíme zájmu Slovenských zákazníků o naše produkty. Prosím respektujte však, že jsme český eshop a účetní doklady vystavujeme v Kč. ​Pouze na vyžádání státních organizací v EUR. 

 

 

kusů
790 Kč
Skladem

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.