Vážení zákazníci, objednávky expedujeme 1x týdně, obvykle ve středu. Prosíme o trpělivost a děkujeme za pochopení.

Reference

Na reference jsem lajdák...nevyžaduji je, nesbírám, ale když někdo napíše, mám radost....

Poděkování za sponzorský dar

"Děkujeme firmě b-creative products s. r. o. za krásné dětské terapeutické karty, které nám věnovali do naší školní družiny. Vaše štědré gesto nás velmi potěšilo a přinese neocenitelou hodnotu pro rozvoj dětí. Tyto karty nejenže poskytnou dětem nové a kreativní možnosti zábavy, ale také podpoří jejich emocionální a sociální rozvoj. Jsme si jisti, že tato pomůcka bude sloužit nejen jako nástroj hry, ale také jako prostředek ke zlepšení komunikace, empatie a schopnosti řešit konflikty. Ještě jednou Vám moc děkujeme za vaši laskavost a podporu. Velmi si Vašeho dobrého skutku vážíme."

Paní vychovatelky a děti ze školní družiny.

 

Reference od lektorů

Roman Vuchtrl, Applifting s.r.o.

"Použili jsme karty Světem hodnot na našem online workshopu. Účastníkům se tato aktivita velmi líbila a obecně si myslím, že i díky ní byl výsledek celého workshopu přínosný. Mnohokrát děkuji za veškerou vstřícnost a pomoc." 

 

Mgr. Bc. Andrea Tajanovská, DiS., lektorka 

"Vaše karty mám ve velké oblibě, téměř každý den je využívám při realizaci kurzů celoživotního vzdělávání. Ročně s nimi pracuje asi 3 000 účastníků na mých kurzech.

Také je často využíváme při sestavování individuálních plánů klientů a vřele je doporučuji i pro aktivizační činnosti v sociálních službách. S kartami velmi úspěšně pracují také kolegové z Institutu vzdělávání APSS ČR. Těmto novým, SILNÝM STRÁNKÁM, přeji, ať si najdou své „nadšence“, mě už si získaly. Ať se vám daří a těším se na další vaše karty!!

 

Lenka Součková, ČSAS

"Je to ale výborné zpestření, členům týmu se líbí a funguje to dobře, jako rozehřívací kolečko pro retrospektivu. Karty používám v týmu.. začali jsme pouze s jednoduchou variantou, kdy se jich ptám jak se aktuálně cítí a vyzvu je, aby si vybrali dle kartičky." 

 

Reference od psychologů

Kateřina K., psycholožka

Moc děkuji za vaše karty! Již jsem od vás několik sad zakoupila. Ve své psychoterapeutické praxi je velmi ráda používám. Vnímám je jako velmi dobré pomocníky - zejména ve chvíli, kdy samotná slova nestačí. Z mého úhlu pohledu poskytují tvořivý přístup k řešení osobních problémů, k hlubšímu porozumění sobě i svému okolí a mnohé další :) Těším se na práci s další sadou. Jistě na vašich stránkách nejsem naposledy..:) Děkuji za vaši práci!  

 

Zpětná vazba od našich věrných zákazníků...

"Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"   

 

"Páčí sa mi karty Silné stránky. Deti často majú nízke sebavedomie, je im ťažko hľadať na sebe pozitívne veci, skúmať, čo sú ich silné stránky. Rada by som ich v tom podporila formou, ktorá bude pre nich jednoduchšia, hravejšia. " 

M. Čurillová/zdroj Facebook  

 

"Velkou radost moji klienti měli z karet Moře emocí a Silné stránky. Děti velmi hezky reaguji na velrybu 😉 obrázky jsou krásné a mají úspěch i u těch menších a méně komunikativních. Karty silných stránek vnímám, jako hodně zdrojové a super pro práci s adolescenty."

K. Musilová/zdroj Facebook                                                                                                       

Zpět do obchodu