Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

              MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU.        

Objednávky expedujeme obvykle ve středu, 1x týdně. 

Ruské karty nejsou v nabídce, vzhledem k sankcím skrze válku nejdou zakoupit. 

 

ECCO |abstraktní kresby

ECCO |abstraktní kresby
ECCO |abstraktní kresby

ECCO |abstraktní kresby

ECCO v italštině znamená "Podívejte se!", nebo "Hle!". Balíček karet obsahující 99 abstraktních obrazů Johna Davida Ellise vybízí k tomu, abychom se pečlivě podívali na barvy, vzory a formy. Každý z nás totiž vidí něco jiného. Karty jsou odrazovým můstkem do světa umění a mají pouze takové názvy a významy, které jim sami klienti určí. Používat karty ECCO znamená vstoupit do neomezeného zkoumání představivosti, nehodí se však pro každého klienta. S kartami můžete vytvářet vlastní kresby a popisovat, co vidíte. Svoje využití najdou v kombinace s arteterapeutickými technikami. 

Stejně jako všechny obrázkové balíčky se i ECCO dobře kombinuje s kartami vydavatelství OH Publishing.

Set obsahuje:

  • 99 karet s abstraktními obrazy (možno kombinovat s dalšími sety OH karet)
  • návod zatím pouze v AJ 

Svoje uplatnění najdou mezi psychology, učiteli a dalšími pomáhajícími profesionály. Svoji oblibu si však našli i mezi laiky. Karty využijete v psychoterapii, kariérovém poradenství, ve školách, léčebnách.

kusů
580 Kč
Skladem

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.