Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

              MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU.        

Objednávky expedujeme obvykle ve středu, 1x týdně. 

Ruské karty nejsou v nabídce, vzhledem k sankcím skrze válku nejdou zakoupit. 

 

NOVINKA
INUK I Metaforické karty na téma KDO JSEM

INUK I Metaforické karty na téma KDO JSEM
INUK I Metaforické karty na téma KDO JSEM

INUK I Metaforické karty na téma KDO JSEM

Psycholog Moritz Egetmeyer, tvůrce setů OH karet, v době koronakrize dokončil tento zatím nejnovější set karet. Název  je inspirován Inuity, v jejichž řeči INUK znamená "člověk jako individualita". Karty INUK vám poslouží při práci s existenciálními otázkami "Kdo jsem?", "Co způsobuje, jaký jsem?", "Jakým člověkem bych chtěl být?". Každá kruhová obrazová karta  je metaforickým zobrazením situace, ve které by se každý z nás někdy mohl ocitnout. Klienti interpretují obrázky přisuzováním pocitů, nálad a činností, čímž se stávají účastníky různých scén a dějů. Zároveň mohou zachytit náš aktuální stav. Umělkyně Bai Yilin obohatila takto žánr OH Cards na téma sebepoznání a sebeurčení.

Karta INUK vás rovněž překvapí, když ji umístíte na slovní OH kartu.
 

Karty najdou svoje využití v psychoterapii, koučování, ale i kariérovém poradenství či lektorování. Vždy můžete set dle potřeby vytřídit. 

INUK I Projektivní karty na téma "Kdo jsem?"

  • Sada obsahuje 88 metaforických karet o průměru 88 mm zobrazujících různé situace
  • Dále 10 černobílých vystřihovacích karet plnící funkci "kličové dírky" a některou část vyobrazené scény zvýrazní, jinou zakryjí
  • Stručná metodická příručka v aj s překladem do ČJ
 

 

kusů
710 Kč
Skladem

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.