Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

              MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU. Ruské karty nejsou v nabídce, vzhledem k sankcím skrze válku nejdou zakoupit. 

Poslední objednávky v roce 2023 posíláme 19.12. 2023 Zásilkovnou. 

Objednávky expedujeme obvykle ve středu, 1x týdně. 

Od 20.12. do 5.1. 2024 máme dovolenou. Objednávky můžete udělat, faktury Vám vystavíme, ale balíčky pošleme až v Novém roce. 

Prosíme o trpělivost s potvrzením objednávky vzhledem k výpadku funkce v systému, potvrzující email přijde do 24 hod od objednávky.

Připravujeme nový eshop na jiné platformě.

NOVINKA
SOGENZIA RODIČOVSTVÍ I Výrokové karty pro dospělé

SOGENZIA RODIČOVSTVÍ I Výrokové karty pro dospělé

SOGENZIA RODIČOVSTVÍ I Výrokové karty pro dospělé

Karty SOGENZIA jsou původem z Německa, autorem je Gunther Horn. Jedná se o licencovaný produkt, který si pod svá křídla vzaly kolegyně psycholožky ze Slovenska. 

Sada karet je vhodná pro terapeutickou a poradenskou práci, zejména při mapování přesvědčení v oblasti výchovy dětí. Sada nabízí výroky, na jejichž základě lze diskutovat o roli rodiče a o výchovném stylu, který rodič používá. Také může pomoci přinést vhled ohledně výroků, které rodič chce nadále používat a jsou pro výchovu přínosné nebo naopak. Také poskytují vhled na výroky/přesvědčeníúpostoje, které používá, ale už nejsou prospěšné/případně podporují to, co by už rád ve výchově neuplatňoval. Je určená pro práci s dospělými, s párem či jednotlivcem.

Sogenzia "rodičovství" obsahuje

  •  90 výrokových karet o rozměru 11 x 7 x 6,5 cm
  • 10 prázdných karet - možnost doplnit další výroky
  • Stručný návod A4 obsahující tipy, jak s výrokovými kartami pracovat

 Můžete využívat karty společně s obrázkovými kartami Roads či Contemplation  (společně budou tvořit užitečný balíček pro práci s adolescentním klientem), nebo pokud máte Teenagers nebo Truhlice minulosti, které nyní nejsou dostupné. Příští rok vyjde sada zaměřená na téma rodina, kde karty najdou užitečné propojení.

 

kusů
840 Kč
Skladem

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.