Vážení zákazníci, v týdnu od 27. 6. do 9. 7. 2024 máme dovolenou. Datum nejbližší expedice je 9. 7. 2024. Prosíme o trpělivost a děkujeme za pochopení.
Neohodnoceno

CESTA DO MÉHO NITRA | Využití v terapii

790 Kč
Kategorie: Produkty

Obrázky na kartách Cesta do mého nitra jsou nakresleny Magdalenou Rajchlovou, autorkou karet je Věra Scherer, zkušená behaviorální patoložka a specialistka na rodinnou a vztahovou problematiku. Jsou tedy ryze české. Karty používá ve své práci a terapii. Jsou vhodné k přemýšlení a zamyšlení se nad svým životem s k řešení životních krizí a strastí.

Vzhledem k tématice obrázků jsou karty vhodné pro ženy a dívky, práci s rodinnou v kontextu psychologické práce s klienty.

Sada je vhodná k práci v terapii, v poradenství, ale i v životě k zamyšlení se třeba nad tím, jak prožíváme emoce, a co bychom chtěli ve svém životě změnit. Klient si vybere kartu podle toho, která karta ho nejvíce emocionálně osloví, zalíbí se mu, najde v ní svůj problém nebo svůj příběh. Může si vybrat i více karet. Žádná z karet nemá jediný význam, což je základní pravidlo užívání projektivních karet. Vždy záleží na úhlu pohledu toho, kdo si kartu zvolí. Záleží tak na výkladu dotyčného klienta. Např. obrázek slunce – pozitivní energie / spalující pocit / nový den – nový začátek / nový den – další den utrpení, atd.

Doporučujeme pro ty, co již mají zkušenosti s prací s projektivními kartami, zejména kvůli stručnosti manuálu.

OBSAH SADY Cesta do mého nitra I Emoční karty

  • 61 umělecky malovaných karet velikosti A6
  • Karty jsou z papíru vysoké gramáže bez lamina
  • Krátký manuál v anglickém a českém jazyce s inspirací k použití 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu