Vážení zákazníci, objednávky expedujeme 1x týdně, obvykle ve středu. Prosíme o trpělivost a děkujeme za pochopení.

Kurzy

NABÍDKA KURZŮ

Přihlaste se na otevřené vzdělávací akce pro pomáhající profesionály

pořádané v Brně a Praze nebo ONLINE

 

Nabízíme kurzy, které jsou zaměřeny na práci s terapeutickými metaforickými kartami v praxi s dětmi a adolescenty v individuální i skupinové práci.
Nabyté znalosti lze využít i v práci s dospělými klienty. 

Podívejte se a vyberte si ten pravý pro Vás!

 

INFORMACE KE KURZŮM

  • Drobné občerstvení (voda, sušenky, ovoce, káva, čaj) je zahrnuto v kurzovném.
  • Součástí kurzu jsou také tištěné studijní materiály a osvědčení o absolvování (specifické údaje vyžadující váš zaměstnavatel jako datum narození apod. je možné po domluvě doplnit).
  • Informace ohledně konání/nekonání obdržíte cca 3 týdny před kurzem.

STORNO PODMÍNKY

Po úhradě kurzovného je částka nevratná, můžete však za sebe poslat náhradníka. Kurzovné se hradí předem dle instrukcí v informačním mejlu,  který obdržíte cca 3 až 4 týdny před kurzem. Platba kurzovného probíhá obvykle 14 dní předem.

V případě, že bude kurz z důvodu nemoci lektora či jiných závažných organizačních důvodů zrušen, kurzovné Vám vrátíme do 5 dnů od plánovaného termínu kurzu. 

 

AKREDITACE: Naše kurzy nejsou aktuálně akreditovány.

Podmínky ochrany osobních údajů naleznete zde.

 

SPOLUPRACUJEME

 

Mgr. Mária Anyalaiová, PhD.  www.ior.sk 

Pracovala v Centre pedagogicko psychologického poradenstva a prevencie na Slovensku, věnuje se soukromé terapeutické a lektorské práci v Inštitútu osobnostního rozvoja a neziskové organizaci Otvorená náruč na pomoc týraným ženám.

Je absolventkou výcviku v Gestalt psychoterapii. Absolvovala výcvik skupinové krizové intervence na školách v případě přírodní katastrofy, smrti učitele a žáka, teroristického útoku, autonehody a hromadného neštěstí v International School Psychology Association na Maltě. 

V Luxenbourgu v rámci European School Psychology Centre for Training absolvovala kurz krizové intervence pro případ sebevraždy. Nyní je v supervizním výcviku, pracuje také na pracovišti klinické psychologie. Stále a moc ráda se vzdělává.   

 

 

Mgr. Alena Dostálová  www.ajkadostalova.cz

 

Psycholožka, psychoterapeutka s 15letu praxí. Nyní na volné noze. Pracovala jako psycholog, dětský

terapeut později i jako vedoucí organizace Mozaika, absolvovala systematický výcvik v Gestalt terapii a

má zkušenosti i se systemickým přístupem. Externě pracovala jako psycholog a terapeut v probačním programu Ancora, Salinger, z.s.  

 

 

Mgr. Magda Shymon  www.b-creative.cz 

Zakladatelka a autorka projektu "karty b-creative". Psycholožka s 15 letou praxí, věnuje se individuální a párové terapii. Více než 10 let bylo součástí její práce kariérní poradenství, kde využívala koučovací přístup. 

 
Má za sebou terapeutický výcvik v rodinné systemické terapii a gestalt terapii. Absolvovala také dlouhodobé vzdělávání v NLP a systemickém koučování. Pracovala na vysokoškolském poradenském pracovišti a ve své soukromé praxi.
 
Nyní pracuje na částečný úvazek v manželské a rodinné poradně.
Má dvě děti, ráda se vzdělává a přináší inspiraci ostatním kolegům.

 

  

Zuzana Zahradníková  www.zuzanazahradnikova.sk 

Zuzana provází lidi na jejich cestě za ideálním povoláním. Spolu s klienty objevuje zahradu jejich vrozených talentů, silných stránek, životních hodnot a zkušeností, tak aby byli v práci spokojení a šťastní. 

Je členkou Rady Sdružení pro kariérové ​​poradenství a rozvoj kariéry na Slovensku. Přes 15 let působila v mezinárodním prostředí, posledních 5 let na pozicích Senior manažerka, lektorka a mentorka pro kariérovou ​​změnu.

Přes 5 let se věnuje kariérovému poradenství a pracuje pravidelně s kartami. Stejnou dobu poskytuje i školení softskills ONLINE formou.

Zpět do obchodu