Vážení zákazníci, objednávky expedujeme 1x týdně, obvykle ve středu. Prosíme o trpělivost a děkujeme za pochopení.
Neohodnoceno

DIJÁŘ KARIÉROVÝ I Self career management

Položka byla vyprodána…
960 Kč
Kategorie: Produkty
Položka byla vyprodána…

Kariérový diJÁř Petry Drahoňovské patří k užitečným a kvalitně zpracovaným nástrojům, které Vám a Vašim klientům pomohou například v období hledání či změny práce, máte vše na jednom místě a díky jeho "psaní" se člověku podaří lépe "zastavit ", vytáhnout to podstatné z minulosti a nahlédnout do vytoužené budoucnosti. Pomůže v rozhodování a tvorbě kariérního portfolia. 

Má tři hlavní části. První je sada originálních pracovních listů pro pohled na rok minulý, druhá sada listů nabízí prostor pro vize pro rok budoucí. Každý list obsahuje koučovací otázky a podněty, které vás podporují v shromáždění všech vašich osobní důležitých informací a emocí, které vám v budoucnosti pomohou při rozhodování na důležitých (nejen) kariérních křižovatkách. A protože život není jen o kariéře, ale vše souvisí se vším, nabízí vám diJÁř podívat se nejen na oblasti pracovního života, ale také prostor pro pohled na vaše vztahy a lidi kolem vás, zdraví a relax, osobní rozvoj a finance. Každá oblast má svůj list - můžete se tedy pustit do všeho, nebo si zpracovat pouze to, na co máte momentálně chuť a energii. Může být i vhodným darem pro kolegy či přátele.  Třetí část se skládá ze dvou šedých listů (Osobní brand a Moje top 3 priority), které vám umožní vytáhnout z předchozích listů to nejpodstatnější a určit si kroky, které povedou k naplnění vašich vizí. Doporučuji nechat si vyplnění těchto dvou listů až na konec. 

Dobrá zpráva, jste-li neziskovka / škola, která by chtěla pracovat s diJÁřem se svými klienty / studenty a  chcete je naučit, jak aktivně řídit vlastní život, máte od autorky povoleno pracovní listy kopírovat, samozřejmě pro nekomerční účely v neziskové sféře a školství.

OBSAH SADY DiJÁř kariérový I Self career management

  • 7 tematických listů pro popis letošního roku
  • 7 tematických listů pro vizi na rok budoucí
  • 1 list pro práci na osobní značce
  • 1 list pro práci na prioritách
  • 1 sada nálepek pro kreativní dotvoření diJÁře
  • 1 tužka Papelote

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu