Vážení zákazníci, v týdnu od 27. 6. do 9. 7. 2024 máme dovolenou. Datum nejbližší expedice je 9. 7. 2024. Prosíme o trpělivost a děkujeme za pochopení.
Neohodnoceno

KARTY COPE I Trauma a stres

660 Kč
Kategorie: Produkty

Navázali jsme spolupráci s Německým nakladatelem OH terapeutických karet a nabízíme vám jako první karty COPE, které jsou určeny zejména pro práci se stresem a traumatem. Mají obsažný manuál, který poskytuje i teoretické zázemí k této problematice. Coping, tedy zvládání zátěže, je dovednost. Každý den se setkáváme se situacemi, kde tuto dovednost můžeme trénovat. Některé situace můžeme snadno vyřešit tím, že použijeme již naučené odpovědi vycházející z naší zkušenosti. Jiné situace jsou nové, obtížnější anebo dokonce traumatické a neumíme se s nimi tak snadno vypořádat.

COPE karty mohou sloužit jako spouštěč pro vyprávění události a odpovědí na ní. Používání COPE karet poskytuje příležitost pro vyprávění osobní vzpomínky na traumatizující událost v bezpečném prostředí. Metaforické příběhy, které se aktivují vizuální předlohou umožňují poodstoupit od zátěžové situace. Tato „kreativní vzdálenost“ napomáhá vzpomínání a práci s traumatickými zážitky. Můžete je využít samostatně, nebo v kombinaci s jiným terapeutickým nástrojem. Jsou vhodné pro práci ve skupinách, tak s jednotlivci

OBSAH SADY Karty COPE I Trauma a stres

  • Sada obsahuje celkem 88 karet velikosti hracích karet 9 x 6, 5 cm
  • Karty jsou z papíru vysoké gramáže, opatřeny kulatými rožky 
  • Sada také obsahuje šest karet s obrázky, které reprezentují různé copingové styly popsané v brožuře
  • Součástí balení je manuál v českém jazyce  s návrhy použití kartiček 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu