Vážení zákazníci, objednávky expedujeme 1x týdně, obvykle ve středu. Prosíme o trpělivost a děkujeme za pochopení.
Neohodnoceno

KARTY EMOCÍ I Brožovaná kniha včetně karet

510 Kč
Kategorie: Produkty

Autorkou je Petra Martin, která má osobní zkušenost s depresí. Díky této zkušenosti karty vznikly, nedařilo se jí totiž popsat své pocity, tak je nechala nakreslit Kris Wiltse.  Sama je spisovatelka a překladatelka. Po prvním vydání přišli uživatelé s novými kreativními způsoby, jak karty využívat. Některé z nejzajímavějších nápadů přicházejí od sociálních pracovníků, školních psychologů, řečníků, učitelů, odborníků, kteří pracují se zármutkem a dalších, kteří karty používají při své práci. Všechny nápady nenajdete v brožuře, ta je utvořená spíše pro koncového uživatele, ale najdete je v odkaze v balíčku.

Využití karet je opravdu široké. Napomáhájí pro uvědomění a porozumění emocím a psychickým stavům. Karty mohou být průvodcem při učení, jak se emoce vyvíjejí nebo při výuce tvůrčího psaní, "divadelní" improvizace.  Karty jsou nástrojem pro snažší rozhodování, řešení problémů a konfliktů, stanovování cílů,  rozvíjení tvořivosti vašich klientů i Vás. Využijete ve skupině i s jednotlivci.  

OBSAH SADY Karty emocí I Mixed emotion cards

  • 60 laminovaných plnobarevných karet s kulatými rohy
  • každá z karet představuje emoci/pocit/psychický stav a v její dolní části jsou popsány tři související pocity/stavy a nahoře hlavní
  • 12 karet s inspirací, jak s kartami pracovat např. při rozhodování, řešení konfliktů
  • 5 prázdných karet, které vám umožní vytvořit si karty s vlastními emocemi
  • brožuru s tipy na použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu