Vážení zákazníci, objednávky expedujeme 1x týdně, obvykle ve středu. Prosíme o trpělivost a děkujeme za pochopení.
Neohodnoceno

KARTY S PŘÍBĚHY | Nová inspirace

860 Kč
Kategorie: Produkty

Tuto sadu vytvořila psycholožka, terapeutka a kariérní poradkyně Magda Shymon. Tato "žlutá" sada je obohacením sady původní o další podněty v podobě fotografií od různých autorů. Obrázky zachycující různé životní události, kouty světa, předměty, lidi, zvířata a jiné živé i neživé části přírody. Můžete si vybrat takové podnětové obrázky, které vám původní sadu rozšíří nebo můžete sady Karty s příběhy používat dohromady (zejména při skupinových aktivitách) nebo zcela samostatně.

Slouží především k povzbuzení, otevření a prohloubení konverzace, navázání kontaktu, ke zvýšení klientova sebeuvědomění a sebepoznání. 

Fotografie jsou každému z nás nějak blízké, jsou poměrně konkrétní, patří do našeho života. Pro většinu klientů je práce s nimi příjemná a vnímána jako bezpečná. Fotografie přirozeně zaujmou klientovu pozornost. Karty vyvolávají více či méně konkrétně směřované asociace. Na některých kartách jsou zde poměrně explicitně zobrazena „těžší témata“ – násilí, období spojené s COVID19, kouření. Je na vás, zda je v sadě ponecháte nebo použijete jen s některými klienty.

OBSAH SADY Karty s příběhy I Nová inspirace

  • Sadu tvoří 84 barevných a černobílých karet velikosti A6, které jsou nově na obou stranách opatřeny laminem a mají kulaté rožky.
  • Karty tvoří originální fotografie, které zachycují různé aspekty a oblasti života či symbolicky zastupují životní touhy, výzvy, radosti, obavy či významné události.
  • Součástí balení v podobě plechové krabičky velikosti A5 je také stručný návod s návrhy použití karet obsažený na dalších 4 kartách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu