Vážení zákazníci, objednávky expedujeme 1x týdně, obvykle ve středu. Prosíme o trpělivost a děkujeme za pochopení.

Kurz na míru

KURZ PRÁCE S KARTAMI NA MÍRU PRO VAŠI ORGANIZACI

Jste školská organizace? Jste odborná poradenská/terapeutická organizace? Jste nezisková organizace či sociální služba? Pracujete s klienty a využíváte při tom projektivní karty a rádi byste rozšířili vaše dovednosti? Začínáte s projektivními kartami, láká vás je používat, a chcete si osvojit základy práce s těmito pomůckami, na kterých můžete stavět? 

  • Nabízíme vám odborné setkání plné inspirace, sdílení a podpory v práci s projektivními kartami, a to přímo na míru vašim potřebám, zkušenostem, cílové skupině a odbornosti. Lektorka přijede přímo do vaší organizace, abychom kurz realizovali v podmínkách, kde pracujete s klienty.  Před setkáním se společně vyladíme, ujasníme si vaši službu, způsob práce, cílovou skupinu, vaše možnosti, odbornost a zkušenosti, a lektorka připraví interaktivní zážitkové setkání zaměřené na to, abyste mohli následně sebevědomě a zkušeně využít tyto techniky v práci přímo s vašimi klienty.
  • Kurz je zážitkový, interaktivní, protože žitá zkušenost zakotvená v teorii vás nejvíce obohatí a budete se o ni moci opřít. 

 

Lektorka: Mgr. Alena Dostálová www.ajkadostalova.cz, psycholožka, psychoterapeutka s 15letu praxí. 

Lektorka: Mgr. Magda Shymon - psycholožka a kariérní poradkyně, autorka karet b-creative, KURZY NA MÍRU PRO VYUŽITÍ KARET V KARIÉROVÉM PORADENSTVÍ

V případě zájmu volejte 777 856 564 (Magda Shymon - út, st, pá) nebo piště na info@b-creative.cz

 

REFERENCE

Po kurzu si s námi paní lektorka udělala zpětnovazebné kolečko a všichni jsme byli velice spokojeni. Ušila nám program přímo na míru, byla velice vstřícná, srozumitelná, naučila nás řadu nových technik práce s kartami prostřednictvým sebezkušenosti a zážitku, seznámila nás s dalšími kartami, které by se pro naši práci mohly hodit a dopřála nám všem moc hezký den. Kurz byl pro nás velmi užitečný a praktický pro naši každodenní práci s dětmi, rodinami a školními třídami. I Vám bychom chtěli velmi poděkovat za spolupráci a určitě budeme dále sledovat nabídku b-creative :-).  (školení na míru pro PPP OLOMOUC s Alenou Dostálovou)

Zpět do obchodu