Vážení zákazníci, objednávky expedujeme 1x týdně, obvykle ve středu. Prosíme o trpělivost a děkujeme za pochopení.

Kurz podpory RESILIENCE - psychické odolnosti dětí a dospělých: zážitkový workshop práce s terapeutickými kartami

Workshop je  složený z aktivit zaměřených na podporu resilience dětí, adolescentů a dospělých prostřednictvím využití terapeutických karet. Při práci využijeme terapeutické karty  Resilio a Resilience, Contemplation pro ženy a muže (původní alternativou jsou Metafora ženské a mužské identity, které nyní není možné zakoupit) a Život je život a SILNÉ STRÁNKY. 

Karty Truhlice minulosti jsou také součástí kurzu,  není nyní skladem. Účastníci absolvují sebezkušenost s terapeutickými kartami – ukázka práce při vytváření vztahu, kontraktování, sebepoznávání a vyjadřování přání a potřeb dítěte, adolescenta či dospělého, při budování sebepodpory a odolnosti. Základní teorie bude předána prostřednictvím prezentace a zbytek zážitkovou formou (80% kurzu). Práce s klientem je založena na konceptech gestalt terapie, narativní terapie, KBT a pozitivní psychologie. Všechny druhy karet však lze využít v individuální a skupinové práci, v poradenství, v osobnostním rozvoji vybrané i v kariérovém poradenství. Není nutná předchozí zkušenost s prací s kartami a kurz je určen i pro nepsychology.

Kurz je určen psychologům, psychoterapeutům, sociálním a speciálním pedagogům, pracovníkům krizových center, výchovným poradcům a koordinátorům primární prevence, ale i učitelům.

 

Lektorka: Mgr. Mária Anyalaiová, PhD.  (www.ior.sk)


Cena: 1800 Kč 


Termín:  Aktuálně není vypsán termín

Místo konání: Brno střed

 

Přihlášky: bude doplněno

 

Zpět do obchodu