Vážení zákazníci, v týdnu od 27. 6. do 9. 7. 2024 máme dovolenou. Datum nejbližší expedice je 9. 7. 2024. Prosíme o trpělivost a děkujeme za pochopení.
1 hodnocení

MOŘE EMOCÍ I Emotion cards

740 Kč
Kategorie: Produkty

Karty emocí jsou užitečnou pomůckou s širokými možnostmi využití. Lidé obvykle interpretují pocity, emoce a své psychické stavy rozdílně a také je rozdílně vyjadřují. Někdy může být obtížné naše pocity vyjádřit a pojmenovat, karty emocí komunikaci usnadní. Kresby na kartičkách MOŘE EMOCÍ umožňují vyjádřit pocity beze slov, případně ta správná slova pomáhají hledat.

Karty  mají na přední straně kresbu velryby, která zobrazuje emoci, prožitek, psychický stav. Personifikovaná velryba má vždy specifický výraz tváře a postavení těla. U některých kartiček vyjadřovanou emoci dobarvuje prostředí, ve kterém se nachází, a také předměty v jejím okolí.

Tyto emoční karty najdou svoje využití v psychoterapii a poradenství, koučování, při trénincích a kurzech, v kariérovém poradenství, ve školách a dalších oblastech pomáhajících profesí. Patří mezi velmi oblíbené lektorské a terapeutické karty. 

Karty emocí můžete používat různými způsoby, neexistuje jen jediný správný způsob. Někdy může být například vhodnější sadu karet vytřídit a použít jen některé karty emocí, nebo naopak pro větší skupinu použít sady dvě. Neomezujte se a experimentujte!  

OBSAH SADY Moře emocí I Emotion cards

  • Sada obsahuje 32 plnobarevných karet velikosti A6 se zobrazením emocí, pocitů a psychických stavů
  • Karty jsou z papíru vysoké gramáže, opatřeny kulatými rožky a chráněny z obou stran laminem.
  • Součástí balení v podobě plechové krabičky je také brožura s návrhy použití kartiček v různých kontextech (lektorování, terapie, koučování, mateřské a základní školy…) a možnými popisy zobrazovaných emocí

 

Reference ke kartám
Nejvíc se mi líbí karty MOŘE EMOCÍ, pro své krásné zpracování a taky proto, že jsou srozumitelné jak pro malé, tak velké:)
M. Němcová/zdroj Facebook
Karty MOŘE EMOCÍ  mám ráda, protože jsem je sama zažila jednom super kurzu a mám je spojené s fajn časem, protože bych je chtěla používat s prvostupňovými dětmi, abychom v tématu emocí jen tak neplavali, ale šli opravdu do hloubky a protože mám ráda modrou barvu a ryby.
A. Herzigová/zdroj Facebook

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu