Vážení zákazníci, v týdnu od 27. 6. do 9. 7. 2024 máme dovolenou. Datum nejbližší expedice je 9. 7. 2024. Prosíme o trpělivost a děkujeme za pochopení.
Neohodnoceno

MYTHOS I Mýty a vyprávění

530 Kč
Kategorie: Produkty

V návaznosti na spolupráci s německým nakladatelem terapeutických karet vám přinášíme také karty MYTHOS, které jsou určeny zejména pro povzbuzení vyprávění, představivosti, navázání konverzace s klientem a jsou vhodným doplňkem pro karty COPE. Svým výtvarným ztvárněním budou vyhovovat více lidem, kteří preferují méně konkrétní a měkčí kontury a snadněji se jim do kontaktu vstupuje přes svět fantazie. Vyobrazují scénerie a události ze světa mýtů a legend, čímž podporují imaginaci a kreativitu ve vyprávění nových příběhů. Řada z obrázků na kartách vyobrazuje archetypální problematiku.

Můžete je využít samostatně nebo v kombinaci s jiným terapeutickým nástrojem. Jsou vhodné pro práci ve skupinách, tak s jednotlivci a můžete je využívat je v kombinaci s kartami COPE. Inspiraci k dalšímu použití můžete najít také v manuálu Storytelling cards (Karty s příběhy).

OBSAH SADY Mythos I Mýty a vyprávění

  • Sada obsahuje celkem 55 karet velikosti klasických hracích karet 9 x 6, 5 cm
  • Karty jsou z papíru vysoké gramáže, opatřeny kulatými rožky 
  • K balení je přiložena stručná brožurka v českém jazyce  s inspirací k použití kartiček 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu