Najdete nás i na MALL.SK

O pomůckách 

Terapeutické karty a pomůcky pro lektory a pomáhající profesionály

Terapeutické a lektorské karty b​-creative byly vytvořeny na základě inspirace ze zahraničí a osobních praktických zkušeností Magdy Shymon (rozená Šustrová). Samozřejmě by nevznikly nebýt kreativního podílu ilustrátorů a fotografů, kteří pomohli představy převést do reality. působí jako psycholožka v soukromé praxi a v poradenském centru na VUT v Brně. Je také lektorka a věnuje se koučování a kariérnímu poradenství. Absolvovala výcvik v rodinné systemické terapii a ukončila terapeutický výcvik se zaměřením na gestalt přístup. S lektorskými a terapeutickými kartami se seznámila na workshopech vedených zahraničními lektory (např. K. Hirasawa, Å. Sundelin ze Švédska, T. Diener z Rakouska) a používá je ve své práci s jednotlivci i skupinami. Rozhodla se přinést a adaptovat tyto pomůcky na český trh, aby i ostatní kolegové z pomáhajících profesí mohli čerpat novou inspiraci pro svou práci, povzbudit kreativitu a více intuitivní stránku osobnosti svých klientů. V jejím úsilí jí pomáhá také manžel Michal Shymon, který se podílel například na vzniku setu KARTY S PŘÍBĚHY / Storytelling cards a SVĚTEM HODNOT / Value cards. Podívejte se na krátké video, kde se dozvíte další informace Promo video b-creative (je z roku 2014 :)  Projekt b-creative založila v roce 2013.

Využívání většiny pomůcek b-creative nevyžaduje žádný dlouhodobý trénink či zaškolení. Naše pomůcky pro lektory, terapeuty, kariérní poradce či kouče povzbuzují tvůrčí a intuitivní stránku osobnosti. Spoléhají také na kreativitu a senzitivitu svých uživatelů.

Při práci s nimi bychom měli mít na paměti několik věcí:

Karty, které nabízíme najdete také pod názvem metaforické karty, asociativní karty, projektivní karty, inspirační karty. Nejedná se o hry ani hračky, použít se dají také jako didaktické a metodické pomůcky.

Na reference jsem lajdák...nevyžaduji je, nesbírám, ale když někdo napíše, mám radost....

REFERENCE OD LEKTORŮ

"Použili jsme karty Světem hodnot na našem online workshopu. Účastníkům se tato aktivita velmi líbila a obecně si myslím, že i díky ní byl výsledek celého workshopu přínosný. Mnohokrát děkuji za veškerou vstřícnost a pomoc." Roman Vuchtrl, Applifting s.r.o. 

"Vaše karty mám ve velké oblibě, téměř každý den je využívám při realizaci kurzů celoživotního vzdělávání. Ročně s nimi pracuje asi 3 000 účastníků na mých kurzech. Také je často využíváme při sestavování individuálních plánů klientů a vřele je doporučuji i pro aktivizační činnosti v sociálních službách. S kartami velmi úspěšně pracují také kolegové z Institutu vzdělávání APSS ČR. Těmto novým, SILNÝM STRÁNKÁM, přeji, ať si najdou své „nadšence“, mě už si získaly. Ať se vám daří a těším se na další vaše karty!! Mgr. Bc. Andrea Tajanovská, DiS., lektorka 

"Je to ale výborné zpestření, členům týmu se líbí a funguje to dobře, jako rozehřívací kolečko pro retrospektivu. Karty používám v týmu.. začali jsme pouze s jednoduchou variantou, kdy se jich ptám jak se aktuálně cítí a vyzvu je, aby si vybrali dle kartičky." Lenka Součková, ČSAS

REFERENCE OD PSYCHOLOGŮ

Moc děkuji za vaše karty! Již jsem od vás několik sad zakoupila. Ve své psychoterapeutické praxi je velmi ráda používám. Vnímám je jako velmi dobré pomocníky - zejména ve chvíli, kdy samotná slova nestačí. Z mého úhlu pohledu poskytují tvořivý přístup k řešení osobních problémů, k hlubšímu porozumění sobě i svému okolí a mnohé další :) Těším se na práci s další sadou. Jistě na vašich stránkách nejsem naposledy..:) Děkuji za vaši práci! S přáním všeho dobrého, Kateřina K., psycholožka

 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                   

 

 
PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.