Vážení zákazníci, objednávky expedujeme 1x týdně, obvykle ve středu. Prosíme o trpělivost a děkujeme za pochopení.
Neohodnoceno

RESILIENCE I Podpora psychické odolnosti

Položka byla vyprodána…
990 Kč
Kategorie: Produkty
Položka byla vyprodána…

Karty jsou koncipované ve formě otázek, aby postihly důležité aspekty psychické odolnosti. Vycházejí kupříkladu z teoretických konceptů  Brooksa, Csikszentmihalyiaze, Decy-Ryanovej teórie sebaurčenia či Saligmanovho konceptu autentického šťastia a flourishingu, Snyder, Lopezových témat pozitivní psychologie a dalších. Oblasti, na které se otázky zaměřují pokrývají kognitivní oblast, emocionální, sociální, oblast zvládání životních problémů a konfliktů a osobního přístupu k životu. 

Prostřednictvím otázek na kartách a hledání odpovědí pomáháme dětem a dospělým budovat jejich vnitřní sílu a odolnost, a to zejména definováním sebe samého - kdo jsem a kdo ne, co chci a co nechci, jaké mám sny, přání a potřeby, jak řeším konflikty a pracuji s vlastními emocemi, jak se podporuji a přijímám pomoc z prostředí, jak vnímám svoji situaci a jak se rozhoduji. 

Díky práci s tématem resilience a otázkami na kartách, pomáháme měnit neužitečné vzorce chování na užitečné, které pomáhají povzbudit přemýšlení nad dalšími možnostmi interpretace situace a jejího řešení. 

 

OBSAH SADY Resilience I Podpora psychické odolnosti

  • Sadu tvoří 132 podnětových slovních barevných karet o velikosti A7, které jsou opatřeny laminem a mají kulaté rožky
  • Karty jsou rozděleny do 7 kategorií: POVYPRÁVĚJTE PŘÍBĚH, VZPOMEŇTE SI, INSPIRUJTE SE, POPŘEMÝŠLEJTE, ZMĚŇTE ÚHEL POHLEDU, PODPOŘTE SE a DÍTĚ
  • Součástí balení v podobě bílé (na foto stříbrná) plechové krabičky velikosti A5 je také brožura ve slovenšině s návrhy použití karet
  • Karty je možné používat s osobami staršími 7 let
  • Karty je vhodné kombinovat s obrázkovými kartami RESILIO
  • Autorkou je Mgr. Mária Anyalaiová, PhD.

Karty najdou svoje využití zejména v psychoterapii a indviduálním a skupinovém psychologickém poradenství, v odborných praxích, ve školách a dalších oblastech pomáhajících profesí. Mohou se používat i po jednotlivých částech či vybrané oblasti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu