Vážení zákazníci, v týdnu od 27. 6. do 9. 7. 2024 máme dovolenou. Datum nejbližší expedice je 9. 7. 2024. Prosíme o trpělivost a děkujeme za pochopení.
Neohodnoceno

SILNÉ STRÁNKY I Strenght cards

860 Kč
Kategorie: Produkty
titulka ss
*

Další karty z dílny b-creative jsou tu pro Vás. Ze slov autorky Magdy Shymon: "Vytvořením těchto karet jsem chtěla upozornit na důležitost silných stránek. Naše silné stránky si zaslouží naši pozornost, je důležité naučit se je u sebe vnímat, věnovat se jim, rozvíjet je, inspirovat jimi ostatní, stavět na nich, opírat se o ně. Nepopíráme však existenci a nutnost zabívat se polaritami a významem slabých stránek. To zda je vlastnost silnou stránkou také závisí na kontextu. Při rozhovorech s klienty se k silným stránkám a dalším zdrojům dostáváme vždy, a často je pro ně těžké je hledat, rozebírat, co nejvíce si jich připustit. Karty jsou inspirovány principy pozitivní psychologie, a i práce s nimi by měla být směřována v tomto duchu.

Výběr silných stránek vůbec nebyl jednoduchý. Inspirována teoretickými podklady a zkušenostmi, a také osobními rozhovory a názory svých kolegyň a kolegů, jsem dala dohromady nabízený soubor charakteristik. Není podstatné to, jak je silná stránka na kartě pojmenovaná, ale to, jak ji klient vnímá. Někdo použije slovo „laskavost“, jiný spíše „vlídnost“, další „vstřícnost“. Cílem není podat ucelený soubor silných stránek, ale motivovat k přemýšlení o silných stránkách a podnítit rozhovor nebo skupinovou diskuzi na toto téma. A udělat to příjemnou a nenásilnou formou. Pro zpestření můžete přidat i jiné sety karet."

 

OBSAH SADY Silné stránky I Strenght cards

  • 62 barevných oboustranných slovních karet s laminací a kulatými rožky velikosti 20 x 7 cm
  • 40 oboustranných karet zvířat (včetně dvou nerálných - draka a jednorožce) velikosti 10 x 3,5 cm
  • karty zvířat přesně pasují na černobílou stranu slovní karty
  • 3 volné karty pro slova a 2 volné karty pro zvířata
  • 4 karty oboustranné třídící
  • Součástí balení v podobě plechové krabičky velikosti A5 je také 20-ti stránková brožura s návrhy použití karet, které je možno aplikovat v různých kontextech včetně tipů dalších odborníků

Tyto částečně projektivní terapeutické, lektorské a koučovací karty najdou svoje využití v psychoterapii a poradenství, koučování, při trénincích a kurzech, v kariérovém poradenství, ve školách a dalších oblastech pomáhajících profesí.

 

Reference ke kartám

SILNÉ STRÁNKY- líbí se mi ta myšlenka, která upozorňuje na to, že naše slabé stránky někdy sporadaji tolik prostoru, ze pro ty silné není skoro žádný nezbyde- a to je škoda.

H. Dvořáková/zdroj Facebook

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu