Vážení zákazníci, v týdnu od 27. 6. do 9. 7. 2024 máme dovolenou. Datum nejbližší expedice je 9. 7. 2024. Prosíme o trpělivost a děkujeme za pochopení.
Neohodnoceno

SITUAČNÍ A EMOČNÍ KARTY PRO ŽENY | Contemplation cards

910 Kč
Kategorie: Produkty

Obrázky na kartách CONTEMPLATION  (SITUAČNÍ A EMOČNÍ KARTY PRO ŽENY) jsou nakresleny samotnou autorkou Marikou Saard z Estonska, která karty používá v sociální práci, koučování a terapii. Najdou své uplatnění s jednotlivci i skupinami, případně páry. Contemplation znamená rozjímání, přemýšlení, meditování nad něčím, v tomto případě nad sebou samým. 

Mužská tvář nebyla vykreslena, aby zde byl dostatek prostoru pro projekci. Karty nabízejí prostor pro promítnutí emocí a vnitřního světa muže. Znázorňují situace, které mohou být odrazem jeho vlastního života a pomáhají mu se spojit se sebou samým, se svými emocemi, zážitky, rolemi, přesvědčeními, zdroji či potřebami. Veškeré obrázky jsou zasazeny do přírody. Cvičení z oblasti kariérového poradenství naleznete ve videu autorky zde.

 

OBSAH SADY Situační a emoční karty pro ženy I Contemplation cards

  • 54 umělecky malovaných karet velikosti přibliženě A6
  • karty jsou z papíru vysoké gramáže, bez lamina
  • návod v anglickém a českém jazyce s inspirací k použití 
  • lze je kombinovat s KARTAMI PRO MUŽE A SYSTÉMOVÝMI KARTAMI

Karty najdou svoje využití zejména v psychoterapii a poradenství,  v supervizi, kariérním pradenství, sociálních službách, ve školách a dalších oblastech pomáhajících profesí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu