Vážení zákazníci, objednávky expedujeme 1x týdně, obvykle ve středu. Prosíme o trpělivost a děkujeme za pochopení.
Neohodnoceno

SK SILNÉ STRÁNKY I Strenght cards

850 Kč
Kategorie: Produkty

Nejnovější karty z dílny b-creative jsou tu pro Vás i ve SLOVENSKÉM JAZYCE. Ze slov autorky Magdy Shymon: "Vytvořením těchto karet jsem chtěla upozornit na důležitost silných stránek. Naše silné stránky si zaslouží naši pozornost, je důležité naučit se je u sebe vnímat, věnovat se jim, rozvíjet je, inspirovat jimi ostatní, stavět na nich, opírat se o ně. Při rozhovorech s klienty se k silným stránkám a dalším zdrojům dostáváme vždy, a často je pro ně těžké je hledat, rozebírat, co nejvíce si jich připustit. Karty jsou inspirovány principy pozitivní psychologie, a i práce s nimi by měla být směřována v tomto duchu. Nepopíráme však existenci a nutnost zabívat se polaritami a významem slabých stránek. To zda je vlastnost silnou stránkou také závisí na kontextu.

Výběr silných stránek vůbec nebyl jednoduchý. Inspirována teoretickými podklady a zkušenostmi, a také osobními rozhovory a názory svých kolegyň a kolegů, jsem dala dohromady nabízený soubor charakteristik. Není podstatné to, jak je silná stránka na kartě pojmenovaná, ale to, jak ji klient vnímá. Někdo použije slovo „laskavost“, jiný spíše „vlídnost“, další „vstřícnost“. Cílem není podat ucelený soubor silných stránek, ale motivovat k přemýšlení o silných stránkách a podnítit rozhovor nebo skupinovou diskuzi na toto téma. A udělat to příjemnou a nenásilnou formou. Pro zpestření můžete přidat i jiné sety karet."

 

OBSAH SADY Silné stránky I Strenght cards

  • 62 barevných oboustranných slovních karet ve SLOVENSKÉM JAZYCE s laminací a kulatými rožky velikosti 20 x 7 cm
  • 40 oboustranných karet zvířat (včetně dvou nerálných - draka a jednorožce) velikosti 10 x 3,5 cm
  • karty zvířat přesně pasují na černobílou stranu slovní karty
  • 3 volné karty pro slova a 2 volné karty pro zvířata
  • 4 karty oboustranné třídící ve SLOVENSKOM JAZYCE
  • Součástí balení v podobě plechové krabičky velikosti A5 je také 20-ti stránková brožura v ČESKÉM JAZYCE s návrhy použití karet, které je možno aplikovat v různých kontextech včetně tipů dalších odborníků

 

Karty najdou svoje využití v práci psychologů, v kariérovém poradenství, koučování, při školeních, ve školách, neziskovkách, poradenských praxích a dalších oblastech pomáhajících profesí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu