Vážení zákazníci, objednávky expedujeme 1x týdně, obvykle ve středu. Prosíme o trpělivost a děkujeme za pochopení.
Neohodnoceno

SKRYTÉ ZPRÁVY DĚTSKÉ DUŠE | Contemplation cards

950 Kč
Kategorie: Produkty

Autorkou karet z řady CONTEMPLATION je opět Marika Saard. Karty „Skryté zprávy dětské duše“ jsou doplňkovým nástrojem pro odborníky, který pomáhá vizualizovat a vnímat něco, čeho si člověk není vědom. Pomocí karet je možné objevovat a studovat příběhy, které tvořily současnou realitu člověka. Karty umožnují aktivovat zážitek z dětství a mládí, navázat kontakt a spřátelit vás s vaším vnitřním dítětem, najít spojitosti mezi vnitřním a vnějším světe a pochopit, co se děje v dospělé či dětské mysli. Karty také usnadňují vizualizaci budoucnosti, vytváření příběhů a diskutování různých situací.

Opakující se téma na kartách je dítě se zvířetem v jeho přirozeném prostředí, jsou zde zachyceny různé situace. Dětský obličej v obrázku není vykreslen. Představuje tak prostor pro další zdroje informací, který umožňuje uživateli představit si a popsat výraz pomocí osobních asociací. Situace na kartách jsou rozdílné a mohou být uchopeny různými způsoby – každá z nich má zprávu a jednotlivé osoby ji mohou interpretovat rozdílně a jedinečně. Vše, co člověk může vidět je pravdivé.

Set karet je vhodný pro individuální i skupinové práce s dětmi, adolescenty i dospělými.

OBSAH SADY Skryté zprávy dětské duše I Contemplation cards

  • 74 umělecky malovaných karet velikosti přibližně A6
  • karty jsou z papíru vysoké gramáže, bez lamina
  • návod v anglickém a českém jazyce s inspirací k použití

Karty najdou svoje využití zejména v psychoterapii a poradenství,  v supervizi, kariérovém poradenství, sociálních službách, ve školách a dalších oblastech pomáhajících profesí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu