Vážení zákazníci, objednávky expedujeme 1x týdně, obvykle ve středu. Prosíme o trpělivost a děkujeme za pochopení.
Neohodnoceno

SOGENZIA RODIČOVSTVÍ I Výrokové karty pro dospělé

840 Kč
Kategorie: Produkty

Karty SOGENZIA jsou původem z Německa, autorem je Gunther Horn. Jedná se o licencovaný produkt, který si pod svá křídla vzaly kolegyně psycholožky ze Slovenska. 

Sada karet je vhodná pro terapeutickou a poradenskou práci, zejména při mapování přesvědčení v oblasti výchovy dětí. Sada nabízí výroky, na jejichž základě lze diskutovat o roli rodiče a o výchovném stylu, který rodič používá. Také může pomoci přinést vhled ohledně výroků, které rodič chce nadále používat a jsou pro výchovu přínosné nebo naopak. Také poskytují vhled na výroky/přesvědčeníúpostoje, které používá, ale už nejsou prospěšné/případně podporují to, co by už rád ve výchově neuplatňoval. Je určená pro práci s dospělými, s párem či jednotlivcem.

 

OBSAH SADY Sogenzia rodičovství I Výrokové karty pro dospělé

  •  90 výrokových karet o rozměru 11 x 7 x 6,5 cm
  • 10 prázdných karet - možnost doplnit další výroky
  • Stručný návod A4 obsahující tipy, jak s výrokovými kartami pracovat

Můžete využívat karty společně s obrázkovými kartami Roads či Contemplation  (společně budou tvořit užitečný balíček pro práci s adolescentním klientem), nebo pokud máte Teenagers nebo Truhlice minulosti, které nyní nejsou dostupné. Příští rok vyjde sada zaměřená na téma rodina, kde karty najdou užitečné propojení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu