Vážení zákazníci, objednávky expedujeme 1x týdně, obvykle ve středu. Děkujeme za pochopení.
Neohodnoceno

TANDOO I Páry a dvojce

830 Kč
Kategorie: Produkty

Pokračujeme ve spolupráci s Německým nakladatelem  terapeutických karet OH a nabízíme vám další z jejich rodiny metaforických terapeutických karet, karty TanDoo. Obrazové karty TANDOO znázorňují scény z partnerského života, symbolizující pocity, přání, potřeby, konflikty a léčivé obrazy, které se neustále objevují v partnerských vztazích. Reflektují rozličné etapy a situace: seznámení, zamilování, intimitu, vášeň, touhu, vzájemnou radost, konflikty, žárlivost, násilí, strach, bolest, odcizení, rozchod atd. 

Obrazové děje na kartách vedou k zamyšlení nad různými aspekty intimních vztahů, které máme v průběhu našeho života, a slouží ke zlepšení komunikace; dále podporují vyjádření, stimulují představivost a prohlubují vnímání sebe sama. 

Součástí setu jsou navíc výkladové karty. Zatímco obrazové karty popisují pocity, očekávání, konflikty a vyprávějí příběh, výkladové karty pokračují v zápletce, zesilují emoce a řídí uzdravující procesy. Použití karet není limitováno pouze použitím pro páry, ale  týká se jakýchkoli dvojic. 

TanDoo karty lze použít  pro práci s jakýmkoliv párem, ale i s jednotlivcem, aby se sám ponořil do záležitosti svého vztahu. Karty lze použít i ve skupinách a sdílet tak své otázky s ostatními. Své místo k uplatnění najdou jistě v psychologickém poradenství, terapii a na kurzech věnovaných tématu vztahů nejen v manželských poradnách, soukromých praxích psychologů, ale i ve školách a dalších vzdělávacích institucích. Můžete je použít mimo jiné v kombinaci s kartami COPE.

OBSAH SADY Tandoo I Páry a dvojce

  • Sada obsahuje celkem 99 karet velikosti A7 s obrazovými motivy na téma partnerského života
  • Sada dále obsahuje 44 interaktivních výkladových karet 
  • Karty jsou z papíru vysoké gramáže, opatřeny kulatými rožky 
  • Součástí balení je manuál v českém jazyce  s návrhy použití kartiček 
  • Možno využít pro jednotlivce, pro páry i práci ve skupině

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu