Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

              MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU.        

Objednávky expedujeme obvykle ve středu, 1x týdně. 

Ruské karty nejsou v nabídce, vzhledem k sankcím skrze válku nejdou zakoupit. 

 

 Kariérové karTY - vybíráš střední školu

 Kariérové karTY - vybíráš střední školu
 Kariérové karTY - vybíráš střední školu
 Kariérové karTY - vybíráš střední školu

Kariérové karTY - vybíráš střední školu

“Kariérové karTY - vybíráš střední školu”   z dílny Petry Drahoňovské, jsou pomůckou pro utřídění myšlenek pro každého zvídavého osmáka, deváťáka.

 

Dítě si lepí “do hrací” plochy odpovědi na otázky:

  • Jak o sobě (jaké jsou jeho silné stránky atp.), jaký způsob výuky mu vyhovuje, v jaké škole by se cítil dobře atp.
  • Tak také klade otázky svým vrstevníkům a dospělým ve svém okolí (např. jak rodiče, prarodiče, či starší sourozenec volili ve stejném věku střední školu oni, co jim škola dala atp.)

Jednotlivé části v nástroji “Kariérové karTY” neobsahují seznamy středních škol - obsahují ovšem důležité aktivizační kariérové otázky, které by měly být položeny před tím, než se do takového seznamu s vlastním dítětem či žáky ve své třídě pustíme. S nástrojem může pracovat dítě samostatně a je na něm, zda a do jaké míry do diskuse o svých myšlenkách o volbě škole vtáhne své blízké okolí. 

S nástrojem může také pracovat s celou třídou třídní učitel či kariérový poradce, který takto facilituje diskusi jak mezi žáky, tak v jejich rodinách. Jednotlivé části nástroje “Kariérové karTY” odpovídají moderním trendům kariérového poradenství ve školách a mohou tak vhodně doplnit aktivity v průřezovém tématu Člověk a svět práce a koncept autorky vychází z celostátního průzkumů k volbě střední školy, který v minulosti vedla v rámci svého působení v Národním pedagogickém institutu.

S nástrojem “Kariérové karTY” se dá pracovat jak společně ve třídě, tak ale také během distanční či kombinované výuky, kdy si děti vyplňují jednotlivé části sami a ve společné diskusi (třeba online) pak sdílejí své myšlenky a nápady.

Dobrá zpráva, jste-li neziskovka / škola, která by chtěla pracovat s diJÁřem se svými klienty / studenty a  chcete je naučit, jak aktivně řídit vlastní život, máte od autorky povoleno pracovní listy kopírovat, samozřejmě pro nekomerční účely v neziskové sféře a školství.

Kariérové karTy - vybíráš střední školu obsahuje: 

  • hrací plocha
  • 9 archů s nálepkami
  • návod
  • obálku

Velmi si vážíme zájmu Slovenských zákazníků o naše produkty. Prosím respektujte však, že jsme český eshop a účetní doklady vystavujeme v Kč. 

kusů
850 Kč
Skladem

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.