Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative. 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                   

                                                                                MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU.

EXPEDUJEME 1x týdně,  OBVYKLE V ÚTERÝ NEBO ČTVRTEK. Další termín expedice je 26.11.

Poslední termín expedice 18.12. (nezaručujeme dodání do Vánoc).  OD 23.12.2021 do 3.1.2021 nebude možné nakupovat produkty.

Eshop uvedeme opět do provozu 4.1.2021

KARTY VŠE O NĚM, TEENAGERS a ZTRÁTA A ŽAL a jsou vyprodány. 

 

 

 

 Kariérové karTY - vybíráš střední školu

 Kariérové karTY - vybíráš střední školu
 Kariérové karTY - vybíráš střední školu
 Kariérové karTY - vybíráš střední školu

Kariérové karTY - vybíráš střední školu

“Kariérové karTY - vybíráš střední školu”   z dílny Petry Drahoňovské, jsou pomůckou pro utřídění myšlenek pro každého zvídavého osmáka, deváťáka.

 

Dítě si lepí “do hrací” plochy odpovědi na otázky:

  • Jak o sobě (jaké jsou jeho silné stránky atp.), jaký způsob výuky mu vyhovuje, v jaké škole by se cítil dobře atp.
  • Tak také klade otázky svým vrstevníkům a dospělým ve svém okolí (např. jak rodiče, prarodiče, či starší sourozenec volili ve stejném věku střední školu oni, co jim škola dala atp.)

Jednotlivé části v nástroji “Kariérové karTY” neobsahují seznamy středních škol - obsahují ovšem důležité aktivizační kariérové otázky, které by měly být položeny před tím, než se do takového seznamu s vlastním dítětem či žáky ve své třídě pustíme. S nástrojem může pracovat dítě samostatně a je na něm, zda a do jaké míry do diskuse o svých myšlenkách o volbě škole vtáhne své blízké okolí. 

S nástrojem může také pracovat s celou třídou třídní učitel či kariérový poradce, který takto facilituje diskusi jak mezi žáky, tak v jejich rodinách. Jednotlivé části nástroje “Kariérové karTY” odpovídají moderním trendům kariérového poradenství ve školách a mohou tak vhodně doplnit aktivity v průřezovém tématu Člověk a svět práce a koncept autorky vychází z celostátního průzkumů k volbě střední školy, který v minulosti vedla v rámci svého působení v Národním pedagogickém institutu.

S nástrojem “Kariérové karTY” se dá pracovat jak společně ve třídě, tak ale také během distanční či kombinované výuky, kdy si děti vyplňují jednotlivé části sami a ve společné diskusi (třeba online) pak sdílejí své myšlenky a nápady.

Dobrá zpráva, jste-li neziskovka / škola, která by chtěla pracovat s diJÁřem se svými klienty / studenty a  chcete je naučit, jak aktivně řídit vlastní život, máte od autorky povoleno pracovní listy kopírovat, samozřejmě pro nekomerční účely v neziskové sféře a školství.

Kariérové karTy - vybíráš střední školu obsahuje: 

  • hrací plocha
  • 9 archů s nálepkami
  • návod
  • obálku

Velmi si vážíme zájmu Slovenských zákazníků o naše produkty. Prosím respektujte však, že jsme český eshop a účetní doklady vystavujeme v Kč. 

kusů
850 Kč
Skladem

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.