Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

              MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU.        

Objednávky expedujeme obvykle ve středu, 1x týdně. 

Ruské karty nejsou v nabídce, vzhledem k sankcím skrze válku nejdou zakoupit. 

 

CESTY | THE ROADS Projektivní karty

CESTY | THE ROADS Projektivní karty
CESTY | THE ROADS Projektivní karty
CESTY | THE ROADS Projektivní karty

CESTY | THE ROADS Projektivní karty

„Cesta tě může zavést velmi daleko, anebo tě zavést hluboko do nitra. Často je jasná, ale někdy nastanou časy, kdy je zamlžená. Zkoumej ji. Vytvářej ji. Oceň ji. Ať každý krok, který uděláš je krokem pravé cestě pro tebe.“ ....

Terapeutické karty psychoterapeutky Gali Salpeter z Norska přinášejí  různé obrazy cesty, které mají podnítit různé emoce a myšlenky. Karty na sebe můžete prostřednictvím namalované cesty navázat, takže mohou  tvořit kontinuum –delší obraz cesty, kde například každá karta může reprezentovat jednu fázi života. Terapeutické karty byly vytvořené na zvládnutí životních procesů a událostí.

Karty můžou být použité jako prostředek pro popis, reprezentaci nebo pokládání otázek souvisejících s klientovým životem, jak je to obvyklé u dalších metaforických karet.  Jsou vhodné pro práci s dětmi, dospívajícími i dospělými. Pokud nevíte, které karty zvolit pro teenagery, tak tady se nespletete. 

Sada karet obsahuje:

  • 67 projektivních karet s obrázky cest
  • vybraná cvičení na práci v českém jazyce

 

kusů
1 000 Kč
Skladem

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.