Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

              MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU.        

Objednávky expedujeme obvykle ve středu, 1x týdně. 

Ruské karty nejsou v nabídce, vzhledem k sankcím skrze válku nejdou zakoupit. 

 

CLARO | Prázdné bílé karty

CLARO | Prázdné bílé karty

Doplňkové karty ke všem sadám OH karet, ale i jiných vydavatelství, které použivají stejný formát papíru, využijete zejména v technikách, kde klienti dávají prostor svojí fantazii a tvořivosti a obrázky na kartách vytvářejí sami.  Otvírají tak další cestu vlastní představivosti a projekci. 

Tyto zcela prázdné karty CLARO cards z dílny Moritze Egetmeyera, vydavatel karet OH Cards, mají barevné nalakované zadní strany a bílé nelakované přední strany. Tyto karty můžete s klienty pomalovat sami uměleckým materiálem podle vašeho výběru. V neposlední řadě si můžete namalovat svůj vlastní balíček karet. Rovněž je možné namalované karty ponechat klientovi. Snadná kombinace se nabízí kupříkladu s kartami ECCO, které jsou abstraktní povahy.

CLARO - balíček karet 

  • Sada obsahuje celkem 55 karet velikosti hracích karet 9 x 6, 5 cm
  • Karty jsou z papíru vysoké gramáže, opatřeny kulatými rožky 

 

kusů
160 Kč
3 týdny

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.