Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

              MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU.        

Objednávky expedujeme obvykle ve středu, 1x týdně. 

Ruské karty nejsou v nabídce, vzhledem k sankcím skrze válku nejdou zakoupit. 

 

KARTY COPE | Trauma a stres

KARTY COPE | Trauma a stres

KARTY COPE | Trauma a stres

Navázali jsme spolupráci s Německým nakladatelem OH terapeutických karet a nabízíme vám jako první karty COPE, které jsou určeny zejména pro práci se stresem a traumatem. Mají obsažný manuál, který poskytuje i teoretické zázemí k této problematice. Coping, tedy zvládání zátěže, je dovednost. Každý den se setkáváme se situacemi, kde tuto dovednost můžeme trénovat. Některé situace můžeme snadno vyřešit tím, že použijeme již naučené odpovědi vycházející z naší zkušenosti. Jiné situace jsou nové, obtížnější anebo dokonce traumatické a neumíme se s nimi tak snadno vypořádat.

COPE karty mohou sloužit jako spouštěč pro vyprávění události a odpovědí na ní. Používání COPE karet poskytuje příležitost pro vyprávění osobní vzpomínky na traumatizující událost v bezpečném prostředí. Metaforické příběhy, které se aktivují vizuální předlohou umožňují poodstoupit od zátěžové situace. Tato „kreativní vzdálenost“ napomáhá vzpomínání a práci s traumatickými zážitky. Můžete je využít samostatně, nebo v kombinaci s jiným terapeutickým nástrojem. Jsou vhodné pro práci ve skupinách, tak s jednotlivci

Terapeutické karty - COPE KARTY

  • Sada obsahuje celkem 88 karet velikosti hracích karet 9 x 6, 5 cm
  • Karty jsou z papíru vysoké gramáže, opatřeny kulatými rožky 
  • Sada také obsahuje šest karet s obrázky, které reprezentují různé copingové styly popsané v brožuře
  • Součástí balení je manuál v českém jazyce  s návrhy použití kartiček 

 

kusů
660 Kč
Skladem

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.