Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative. 

Platba u proběhlých objednávek musí být připsána do 17.12., jinak zboží pošleme až v novém roce po 9.1.2020. 

KARTY MÁME, NEZAVÍRÁME, ALE OD 13.12. MÁ NÁŠ ESHOP DOVOLENOU. ZNOVU MŮŽETE OBJEDNÁVAT 10.1.2020.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ, KRÁSNÉ VÁNOCE A NOVÝ ROK.

 

 

NOVINKA
KARTY COPE | Trauma a stres

KARTY COPE | Trauma a stres

KARTY COPE | Trauma a stres

Navázali jsme spolupráci s Německým nakladatelem OH terapeutických karet a nabízíme vám jako první karty COPE, které jsou určeny zejména pro práci se stresem a traumatem. Mají obsažný manuál, který poskytuje i teoretické zázemí k této problematice. Coping, tedy zvládání zátěže, je dovednost. Každý den se setkáváme se situacemi, kde tuto dovednost můžeme trénovat. Některé situace můžeme snadno vyřešit tím, že použijeme již naučené odpovědi vycházející z naší zkušenosti. Jiné situace jsou nové, obtížnější anebo dokonce traumatické a neumíme se s nimi tak snadno vypořádat.

COPE karty mohou sloužit jako spouštěč pro vyprávění události a odpovědí na ní. Používání COPE karet poskytuje příležitost pro vyprávění osobní vzpomínky na traumatizující událost v bezpečném prostředí. Metaforické příběhy, které se aktivují vizuální předlohou umožňují poodstoupit od zátěžové situace. Tato „kreativní vzdálenost“ napomáhá vzpomínání a práci s traumatickými zážitky. Můžete je využít samostatně, nebo v kombinaci s jiným terapeutickým nástrojem. Jsou vhodné pro práci ve skupinách, tak s jednotlivci

Terapeutické karty - COPE KARTY

  • Sada obsahuje celkem 88 karet velikosti hracích karet 9 x 6, 5 cm
  • Karty jsou z papíru vysoké gramáže, opatřeny kulatými rožky 
  • Sada také obsahuje šest karet s obrázky, které reprezentují různé copingové styly popsané v brožuře
  • Součástí balení je manuál v českém jazyce  s návrhy použití kartiček 

Velmi si vážíme zájmu Slovenských zákazníků o naše produkty. Prosím respektujte však, že jsme český eshop a účetní doklady vystavujeme v Kč. 

kusů
670 Kč
Skladem

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.