Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

              MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU. Ruské karty nejsou v nabídce, vzhledem k sankcím skrze válku nejdou zakoupit. 

Poslední objednávky v roce 2023 posíláme 19.12. 2023 Zásilkovnou. 

Objednávky expedujeme obvykle ve středu, 1x týdně. 

Od 20.12. do 5.1. 2024 máme dovolenou. Objednávky můžete udělat, faktury Vám vystavíme, ale balíčky pošleme až v Novém roce. 

Prosíme o trpělivost s potvrzením objednávky vzhledem k výpadku funkce v systému, potvrzující email přijde do 24 hod od objednávky.

Připravujeme nový eshop na jiné platformě.

NOVINKA
KARTY S PŘÍBĚHY | Nová inspirace

KARTY S PŘÍBĚHY | Nová inspirace
KARTY S PŘÍBĚHY | Nová inspirace

KARTY S PŘÍBĚHY | Nová inspirace

Tuto sadu vytvořila psycholožka, terapeutka a kariérní poradkyně Magda Shymon. Tato "žlutá" sada je obohacením sady původní o další podněty v podobě fotografií od různých autorů. Obrázky zachycující různé životní údálosti, kouty světa, předměty, lidi,zvířata a jiné živé i neživé části přírody. Můžete si vybrat takové podnětové obrázky, které vám původní sadu rozšíří nebo můžete sady Karty s příběhy používat dohromady (zejména při skupinových aktivitách) nebo zcela samostatně. Slouží především k povzbuzení, otevření a prohloubení konverzace, navázání kontaktu, ke zvýšení klientova sebeuvědomění a sebepoznání. 

Fotografie jsou každému z nás nějak blízké, jsou poměrně konkrétní, patří do našeho života. Pro většinu klientů je práce s nimi příjemná a vnímána jako bezpečná. Fotografie přirozeně zaujmou klientovu pozornost. Karty vyvolávají více či méně konkrétně směřované asociace. Na některých kartách jsou zde poměrně explicitně zobrazena „těžší témata“ – násilí, období spojené s COVID19, kouření. Je na vás, zda je v sadě ponecháte nebo použijete jen s některými klienty.

OBSAH SADY Karty s příběhy| Nová inspirace

  • Sadu tvoří 84 barevných a černobílých karet velikosti A6, které jsou na obou stranách opatřeny laminem a mají kulaté rožky.
  • Karty tvoří originální fotografie, které zachycují různé aspekty a oblasti života či symbolicky zastupují životní touhy, výzvy, radosti, obavy či významné události.
  • Součástí balení v podobě plechové krabičky velikosti A5 je také stručný návod s návrhy použití karet obsažený na dalších 4 kartách.
“Obraz řekne více než tisíc slov”

 

 

kusů
860 Kč
Skladem

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.