Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative. 

Od 1.3. 2017 nebude možná platba v hotovosti, neplánujeme zatím registraci k EET. Objednávky expedujeme 2 x týdně, obvykle v pondělí a ve čtvrtek.

Od června budeme muset zdražit cca o 15 % :(, takže než to přijde, můžete nakupovat veseleji.

 

 

MYTHOS KARTY | Mýty a vyprávění

MYTHOS KARTY | Mýty a vyprávění

MYTHOS KARTY | Mýty a vyprávění

V návaznosti na spolupráci s Německým nakladatelem terapeutických karet vám přinášíme také karty MYTHOS, které jsou určeny zejména pro povzbuzení vyprávění, představivosti, navázání konverzace s klientem a jsou vhodným doplňkem pro karty COPE. Svým výtvarným ztvárněním budou vyhovovat více lidem, kteří preferují méně konkrétní a měkčí kontury a snadněji se jim do kontaktu vstupuje přes svět fantazie. Vyobrazují scénerie a události ze světa mýtů a legend, čímž podporují imaginaci a kreativitu ve vyprávění nových příběhů. Řada z obrázků na kartách vyobrazuje archetypální problematiku.

Můžete je využít samostatně nebo v kombinaci s jiným terapeutickým nástrojem. Jsou vhodné pro práci ve skupinách, tak s jednotlivci a můžete je využívat je v kombinaci s kartami COPE. Inspiraci k dalšímu použití můžete najít také v manuálu Storytelling cards (Karty s příběhy).

MYTHOS karty

  • Sada obsahuje celkem 55 karet velikosti klasických hracích karet 9 x 6, 5 cm
  • Karty jsou z papíru vysoké gramáže, opatřeny kulatými rožky 
  • K balení je přiložena stručná brožurka v českém jazyce  s inspirací k použití kartiček 

Velmi si vážíme zájmu Slovenských zákazníků o naše produkty. Prosím respektujte však, že jsme český eshop a účetní doklady vystavujeme v Kč. 

kusů
495 Kč
Skladem

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.