Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

              MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU.        

Objednávky expedujeme obvykle ve středu, 1x týdně. 

Ruské karty nejsou v nabídce, vzhledem k sankcím skrze válku nejdou zakoupit. 

 

MYTHOS KARTY | Mýty a vyprávění

MYTHOS KARTY | Mýty a vyprávění

MYTHOS KARTY | Mýty a vyprávění

V návaznosti na spolupráci s Německým nakladatelem terapeutických karet vám přinášíme také karty MYTHOS, které jsou určeny zejména pro povzbuzení vyprávění, představivosti, navázání konverzace s klientem a jsou vhodným doplňkem pro karty COPE. Svým výtvarným ztvárněním budou vyhovovat více lidem, kteří preferují méně konkrétní a měkčí kontury a snadněji se jim do kontaktu vstupuje přes svět fantazie. Vyobrazují scénerie a události ze světa mýtů a legend, čímž podporují imaginaci a kreativitu ve vyprávění nových příběhů. Řada z obrázků na kartách vyobrazuje archetypální problematiku.

Můžete je využít samostatně nebo v kombinaci s jiným terapeutickým nástrojem. Jsou vhodné pro práci ve skupinách, tak s jednotlivci a můžete je využívat je v kombinaci s kartami COPE. Inspiraci k dalšímu použití můžete najít také v manuálu Storytelling cards (Karty s příběhy).

MYTHOS karty

  • Sada obsahuje celkem 55 karet velikosti klasických hracích karet 9 x 6, 5 cm
  • Karty jsou z papíru vysoké gramáže, opatřeny kulatými rožky 
  • K balení je přiložena stručná brožurka v českém jazyce  s inspirací k použití kartiček 

kusů
530 Kč
Skladem

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.