Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

              MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU. Ruské karty nejsou v nabídce, vzhledem k sankcím skrze válku nejdou zakoupit. 

Poslední objednávky v roce 2023 posíláme 19.12. 2023 Zásilkovnou. 

Objednávky expedujeme obvykle ve středu, 1x týdně. 

Od 20.12. do 5.1. 2024 máme dovolenou. Objednávky můžete udělat, faktury Vám vystavíme, ale balíčky pošleme až v Novém roce. 

Prosíme o trpělivost s potvrzením objednávky vzhledem k výpadku funkce v systému, potvrzující email přijde do 24 hod od objednávky.

Připravujeme nový eshop na jiné platformě.

OH KARTY | Metaforické terapeutické karty

OH KARTY | Metaforické terapeutické karty
OH KARTY | Metaforické terapeutické karty

OH KARTY | Metaforické terapeutické karty

OH! znamená aha, překvapení! Karty německého nakladatelství OH jsou jejich prvotinou a současně jsou nejznámější a nejpoužívanější ve světě, přeloženy jsou do 27 jazyků, nově i do češtiny. Umístěte obrázek na slovní karty a vyprávění vnitřního příběhu může začít. Umožnuje dostat se do kontaktu se sebou samým, ale i ostatními. Použití obrázků a slov nabízí 7744 kombinací.

OH KARTY Jsou zpracovány tak, aby oslovili naši intuici, imaginaci, vhled a vnitřní vizi.

Set obsahuje:

  • 88 karet s autorskými kresbami

  • 88 slovních karet (možno kombinovat i s dalšími sety OH karet)

Svoje uplatnění najdou mezi psychology, učiteli a dalšími pomáhajícími profesionály. Svoji oblibu si však našli i mezi laiky. Karty využijete v psychoterapii, kariérovém poradenství, ve školách, ale i v pracovních týmech.

kusů
910 Kč
Skladem

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.