Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

              MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU.        

Objednávky expedujeme obvykle ve středu, 1x týdně. 

Ruské karty nejsou v nabídce, vzhledem k sankcím skrze válku nejdou zakoupit. 

 

NOVINKA
PŘEKÁŽKY V SEBEPOCHOPENÍ | Projektivní karty

PŘEKÁŽKY V SEBEPOCHOPENÍ | Projektivní karty
PŘEKÁŽKY V SEBEPOCHOPENÍ | Projektivní karty

PŘEKÁŽKY V SEBEPOCHOPENÍ | Projektivní karty

Karty byly vytvořeny po zkušenostech práce s klienty a jejich příběhy. Na první pohled působí specifickým dojmem, přinášejí témata spojená také s dospíváním. 

Autorka Věra Scherer, zkušená behaviorální patoložka a specialistka na rodinnou a vztahovou problematiku, píše o práci s kartami kupříkladu toto: "Práce s kartami je z mého hlediska jedna z projektivních technik a vnímám ji jako prostředek, který klientovi může umožnit hlubší sebepoznání a rozvoj. Klient vidí na obrázku to, co zapadá do jeho zkušeností, aktuální situace, ale i citové zranění.  Práce s kartami tedy může jednak obohatit vnitřní svět klienta a jednak pomáhá vést rozhovor s terapeutem. Je tak možné mluvit i o negativních, či nepřijatelných otázkách. Lze takto např. vytvořit příběh s jiným koncem apod."

"Při využítí karet kladu důraz také na používání „Já“, místo „Ono“, nebo „Ty“. To klientovi umožňuje soustředit se na přítomnost a zároveň být v kontaktu sám se sebou a s podvědomými částmi své psychiky. Toho můžeme dosáhnout díky asociativnímu rozměru karet, které samy o sobě nemají schopnost něco vyřešit, ale podporují asociaci, tedy vztah mezi duševními obsahy. Karty jako nástroj v psychoterapii mohou velmi pomoci, neboť odráží osobnostní vzory fungování ve vztazích a prostředí."

Karty jsou umělecky ručně malované malířkou a fotografkou Zdeňkou Josefínou Trnečkovou, která je také autorkou post-surrealistické orientace.

Jsou vhodné pro poradenská pracoviště, krizová centra, psychology, speciální pedagogy, terapeuty a další odborníky.

Doporučujeme pro ty, co již mají zkušenosti s prací s projektivními kartami, zejména kvůli stručnému textu, jak karty používat.

PŘEKÁŽKY V SEBEPOCHOPENÍ

  • 34 umělecky malovaných karet velikosti A6
  • Karty jsou z papíru vysoké gramáže bez lamina
  • Popis principu práce s kartami v anglickém a českém jazyce

Velmi si vážíme zájmu Slovenských zákazníků o naše produkty. Prosím respektujte však, že jsme český eshop a účetní doklady vystavujeme v Kč. ​Pouze na vyžádání státních organizací v EUR. 

 

 

kusů
840 Kč
Skladem

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.