Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

              MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU.        

Objednávky expedujeme obvykle ve středu, 1x týdně. 

Ruské karty nejsou v nabídce, vzhledem k sankcím skrze válku nejdou zakoupit. 

 

ŘEKA | THE RIVER Publikace včetně projektivních karet

ŘEKA | THE RIVER Publikace včetně projektivních karet
ŘEKA | THE RIVER Publikace včetně projektivních karet
ŘEKA | THE RIVER Publikace včetně projektivních karet

ŘEKA | THE RIVER Publikace včetně projektivních karet

Další terapeutické karty norské psychoterapeutky Gali Salpeter. Stejně tak jako s kartami CESTY, s kartami ŘEKY, se dá pracovat mimojiné i tak, že se dají pokládat vedle sebe a tak společně vytvoří kontinuum řeky (života), které můžete objevovat společně s klientem (objevovat zdroje, zkoumat překážky, stanovovat důležité životní milníky). Samozřejmě můžete využívat i potenciál karet jednotlivě. Své místo najdou v individuální, párové nebo skupinové práci.

V sadě karet je i metaforický příběh, který může být obohacením vaší práce a může tak otevřít dveře do snění o řece jako o životě, který plyne.  

"Let me tell you a story about a river I used to know. It was a steadfast river, one that runs all year round. It was not a huge river or excptionally famous (on some charts it was not even marked) - It was simply my river. I met it on a journey I made in a distant country…. „

The River set obsahuje

  • 60 ilustrovaných karet řeky
  • metaforický příběh v anglickém jazyce
  • knihu s tipy na práci v anglickém jazyce
  • vzor tabulky k zaznamenávání práce s klientem je součástí knihy
kusů
1 390 Kč
Skladem

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.