Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

              MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU. Ruské karty nejsou v nabídce, vzhledem k sankcím skrze válku nejdou zakoupit. 

Poslední objednávky v roce 2023 posíláme 19.12. 2023 Zásilkovnou. 

Objednávky expedujeme obvykle ve středu, 1x týdně. 

Od 20.12. do 5.1. 2024 máme dovolenou. Objednávky můžete udělat, faktury Vám vystavíme, ale balíčky pošleme až v Novém roce. 

Prosíme o trpělivost s potvrzením objednávky vzhledem k výpadku funkce v systému, potvrzující email přijde do 24 hod od objednávky.

Připravujeme nový eshop na jiné platformě.

NOVINKA
SK SILNÉ STRÁNKY| Strength cards

SK SILNÉ STRÁNKY| Strength cards

SK SILNÉ STRÁNKY| Strength cards

Nejnovější karty z dílny b-creative jsou tu pro Vás i ve SLOVENSKÉM JAZYCE. Ze slov autorky Magdy Shymon: "Vytvořením těchto karet jsem chtěla upozornit na důležitost silných stránek. Naše silné stránky si zaslouží naši pozornost, je důležité naučit se je u sebe vnímat, věnovat se jim, rozvíjet je, inspirovat jimi ostatní, stavět na nich, opírat se o ně. Při rozhovorech s klienty se k silným stránkám a dalším zdrojům dostáváme vždy, a často je pro ně těžké je hledat, rozebírat, co nejvíce si jich připustit. Karty jsou inspirovány principy pozitivní psychologie, a i práce s nimi by měla být směřována v tomto duchu. Nepopíráme však existenci a nutnost zabívat se polaritami a významem slabých stránek. To zda je vlastnost silnou stránkou také závisí na kontextu.

Výběr silných stránek vůbec nebyl jednoduchý. Inspirována teoretickými podklady a zkušenostmi, a také osobními rozhovory a názory svých kolegyň a kolegů, jsem dala dohromady nabízený soubor charakteristik. Není podstatné to, jak je silná stránka na kartě pojmenovaná, ale to, jak ji klient vnímá. Někdo použije slovo „laskavost“, jiný spíše „vlídnost“, další „vstřícnost“. Cílem není podat ucelený soubor silných stránek, ale motivovat k přemýšlení o silných stránkách a podnítit rozhovor nebo skupinovou diskuzi na toto téma. A udělat to příjemnou a nenásilnou formou. Pro zpestření můžete přidat i jiné sety karet."

Karty najdou svoje využití v práci psychologů, v kariérovém poradenství, koučování, při školeních,  ve školách, neziskovkách, poradenských praxích a dalších oblastech pomáhajících profesí.

Sadu tvoří

  • 62 barevných oboustranných slovních karet ve SLOVENSKÉM JAZYCE s laminací a kulatými rožky velikosti 20 x 7 cm
  • 40 oboustranných karet zvířat (včetně dvou nerálných - draka a jednorožce) velikosti 10 x 3,5 cm
  • karty zvířat přesně pasují na černobílou stranu slovní karty
  • 3 volné karty pro slova a 2 volné karty pro zvířata
  • 4 karty oboustranné třídící ve SLOVENSKOM JAZYCE
  • Součástí balení v podobě plechové krabičky velikosti A5 je také 20-ti stránková brožura v ČESKÉM JAZYCE s návrhy použití karet, které je možno aplikovat v různých kontextech včetně tipů dalších odborníků
 

 

 

kusů
850 Kč
Skladem

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.