Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

              MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU. Ruské karty nejsou v nabídce, vzhledem k sankcím skrze válku nejdou zakoupit. 

Poslední objednávky v roce 2023 posíláme 19.12. 2023 Zásilkovnou. 

Objednávky expedujeme obvykle ve středu, 1x týdně. 

Od 20.12. do 5.1. 2024 máme dovolenou. Objednávky můžete udělat, faktury Vám vystavíme, ale balíčky pošleme až v Novém roce. 

Prosíme o trpělivost s potvrzením objednávky vzhledem k výpadku funkce v systému, potvrzující email přijde do 24 hod od objednávky.

Připravujeme nový eshop na jiné platformě.

SOGENZIA PRO DĚTI I Výrokové karty 6 - 12 let

SOGENZIA PRO DĚTI I Výrokové karty 6 - 12 let

SOGENZIA PRO DĚTI I Výrokové karty 6 - 12 let

Karty SOGENZIA jsou původem z Německa, mají několikaletou historii. Autorem je Gunther Horn. Jedná se o licencovaný produkt, který vydávají kolegyně z Terrain. Na kartách jsou zachyceny výroky z oblasti chování, pocitů, snů, postojů k sobě i k ostatním. Zachycují také oblasti možných "introjektů", které formují a organizují život jednotlivce. 

Výrokové karty Sogenzia jsou vhodné pro práci s dětmi, které trpí například pocity nejistoty nebo úzkostmi, kdy výroky na kartách pomáhají děti nasměrovat ke společné práci s terapeutem. Pomocí různých "pravidel"  v přiloženém stručném návodu, karty pomáhají zahajovat a rozvíjet konverzaci. Spontánní odpovědi nabízejí jak diagnostické vhledy, tak různé možnosti intervence.

 

Kde můžete karty využít ?

  • V psychodiagnostice či psychoterapeutickém procesu
  • Během skupinových aktivit na základních školách apod.

Sogenzia pro děti 6 - 12 let

  • Sada obsahuje 100 výrokových karet o rozměru 11 x 7 x 6,5 cm
  • Stručný návod na A4 obsahující tipy, jak s výrokovými kartami pracovat.

 

DOPORUČUJEME využívat karty společně s dalšími obrázkovými kartami z naší nabídky jako Moře emocí, Život je Život.

 

kusů
840 Kč
Skladem

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.