Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

              MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU.        

Objednávky expedujeme obvykle ve středu, 1x týdně. 

Ruské karty nejsou v nabídce, vzhledem k sankcím skrze válku nejdou zakoupit. 

 

VLAKY | THE TRAINS Publikace pro práci s dětmi včetně karet

VLAKY | THE TRAINS Publikace pro práci s dětmi včetně karet
VLAKY | THE TRAINS Publikace pro práci s dětmi včetně karet
VLAKY | THE TRAINS Publikace pro práci s dětmi včetně karet

VLAKY | THE TRAINS Publikace pro práci s dětmi včetně karet

Pokud pracujete s dětskou klientelou, tak tyto karty jistě využijete. Terapeutické karty norské psychoterapeutky Gali Salpeter jsou určeny pro terapeutickou práci s dětmi (individuální i skupinovou terapii). V setu jsou kartičky různých vlaků a vagonků, které jsou součástí příběhu, který dětský klient vypráví. Metaforu vláčků vybrala proto, že dokáže dobře reprezentovat situaci, místo, pocit, událost nebo skupinu, v které se klient nachází. Jsou zde také karty s textem (v angličtině, překlad plánujeme dle zájmu o karty, aktuálně prodej bez překladu). S textem na kartě a obrázkem vlaku se následně pracuje v terapeutické práci: Dítě může příběh rozvíjet, hledat řešení, všímat si co mu bráni nebo ho podporuje na "cestě".

Sada obsahuje:

  • 50 ilustrovaných karet s vláčky a vagonky
  • 50 karet s příběhem, který dítě společně s terapeutem rozvíjí (v anglickém jazyce)
  • součástí sady je i kniha s bohatou inspirací k použití v anglickém jazyce (má 309 stránek, překlad do češtiny neplánujeme)
  • vzor tabulky k zaznamenávání práce s klientem je součástí knihy

 

kusů
1 660 Kč
Skladem

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.