Produkty

Promo video b-creative - krátké pětiminutové představení vybraných karet a lektorských a terapeutických pomůcek b-creative z roku 2015 (ještě za mlada :) . 

Zpětná vazba od naší věrné zákaznice..."Velmi ráda s kartami z vašeho centra pracuji. Dospělí klienti i děti díky vašim podnětovým kartám objevují, získávají náhled, chápou souvislosti, léčí se...a hlavně se jim karty líbí a jsou jim mnohdy příjemnější, než pouhá slova (karty Cope, Moře emocí, Mythos, Cesta životem a Cesta k sobě). Velmi ráda vás doporučuji kolegům pro jejich terapeutickou práci a bude to tak i nadále!  Držím vám palce při hledání dalších vhodných podnětových karet!"                                                                                                                                                     

              MOC DĚKUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM ZA PODPORU a POZITIVNÍ ZPĚTNOU VAZBU.        

Objednávky expedujeme obvykle ve středu, 1x týdně. 

Ruské karty nejsou v nabídce, vzhledem k sankcím skrze válku nejdou zakoupit. 

 

VZHŮRU DO SVĚTA POVOLÁNÍ | Desková hra

VZHŮRU DO SVĚTA POVOLÁNÍ | Desková hra
VZHŮRU DO SVĚTA POVOLÁNÍ | Desková hra
VZHŮRU DO SVĚTA POVOLÁNÍ | Desková hra

VZHŮRU DO SVĚTA POVOLÁNÍ | Desková hra

Spoluautorkou této hry je kariérová poradkyně Soňa Gajdaczová , která poskytuje své služby žákům i dospělým. Deskovka je ryze česká a to i výrobou. Bude se Vám hodit pro zpestření procesu kariérového poradenství s dětmi ve věku cca 9 až 15 let.

Ve hře najdete 146 druhů povolání (oblasti jako cestovní ruch a gastronomie, pedagogika, veřejná správa, zemědělství, zdravotnictví nebo služby, umělecké a sportovní obory, média, dopravu nebo řemesla). Jednotlivé profese jsou zařazeny do 12 různých oborů, díky čemuž při hře nejen snadno zjistíte, co které povolání obnáší a jaký by měl být člověk, který se mu chce věnovat, ale také si klienti udělají dobrou představu o tom, zda by je dané povolání bavilo či ne. Ve hře si hráči snaží zapamatovat pracovní pomůcky, tipovat výdělky u jednotlivých profesí, hrát „šibenici“, hádat požadované vzdělání dané profese, nebo třeba kreslit. Je to poučné i zábavné dohromady, ze hry si hráči odnesou spoustu nových informací! Součástí hry je také část Jak mě vidí ostatní.

Celá hra je koncipována tak, aby si ji mohly zahrát menší i větší děti.

Pravidla, která jsou přizpůsobena pro velkou skupinu až 8 hráčů hrajících v týmech, ale i pro jednotlivce, kdy si zahrají už 2 hráči.

Hra nabízí až 1168 různých úkolů! Ke každé profesi (zedník, SEO vyhledávač, vedoucí letového provozu) hráči plní jeden z 8 záludných úkolů, jako je hádání dané profese a pracovního prostředí, kreslení a zapamatování pracovních pomůcek, tipování průměrného výdělku či požadovaného vzdělání či vybírání nelogické pracovní činnosti. Budete také hrát "šibenici" s požadovanými vlastnostmi, schopnostmi a dovednosti nebo skládat básničky. 

Bude se hodit kariérním poradcům, školním psychologům, vedoucím zájmových kroužků či družin. Rodičům samozřejmě také.

Obsah balení

Každá krabice hry Vzhůru do světa povolání! obsahuje:

  • herní plán
  • 146 kartiček povolání s 1168 úkoly
  • kartičku s vysvětlivkami
  • 4 figurky v různých barvách
  • osmistěnnou hrací kostku
  • 40 žetonů za správné odpovědi
  • přesýpací hodiny
  • záznamový arch Jak mě vidí ostatní
  • pravidla hry

 

kusů
960 Kč
Skladem

PŘIJÍMÁM
Používáme pouze technické cookies, které jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Nemohou být individuálně deaktivovány nebo aktivovány.