Vážení zákazníci, v týdnu od 27. 6. do 9. 7. 2024 máme dovolenou. Datum nejbližší expedice je 9. 7. 2024. Prosíme o trpělivost a děkujeme za pochopení.
Neohodnoceno

VLAKY I THE TRAINS Publikace pro práci s dětmi včetně karet

1 660 Kč
Kategorie: Produkty

Pokud pracujete s dětskou klientelou, tak tyto karty jistě využijete. Terapeutické karty norské psychoterapeutky Gali Salpeter jsou určeny pro terapeutickou práci s dětmi (individuální i skupinovou terapii). V setu jsou kartičky různých vlaků a vagonků, které jsou součástí příběhu, který dětský klient vypráví. Metaforu vláčků vybrala proto, že dokáže dobře reprezentovat situaci, místo, pocit, událost nebo skupinu, v které se klient nachází. Jsou zde také karty s textem (v angličtině, překlad plánujeme dle zájmu o karty, aktuálně prodej bez překladu). S textem na kartě a obrázkem vlaku se následně pracuje v terapeutické práci: Dítě může příběh rozvíjet, hledat řešení, všímat si co mu bráni nebo ho podporuje na "cestě".

OBSAH SADY Vlaky I The Trains Publikace pro práci s dětmi včetně karet

  • 50 ilustrovaných karet s vláčky a vagonky
  • 50 karet s příběhem, který dítě společně s terapeutem rozvíjí (v anglickém jazyce)
  • součástí sady je i kniha s bohatou inspirací k použití v anglickém jazyce (má 309 stránek, překlad do češtiny neplánujeme)
  • vzor tabulky k zaznamenávání práce s klientem je součástí knihy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu