Vážení zákazníci, objednávky expedujeme 1x týdně, obvykle ve středu. Prosíme o trpělivost a děkujeme za pochopení.
Neohodnoceno

VZHŮRU DO SVĚTA POVOLÁNÍ I Desková hra

960 Kč
Kategorie: Produkty

Spoluautorkou této hry je kariérová poradkyně Soňa Gajdaczová, která poskytuje své služby žákům i dospělým. Deskovka je ryze česká a to i výrobou. Bude se Vám hodit pro zpestření procesu kariérového poradenství s dětmi ve věku cca 9 až 15 let.

Ve hře najdete 146 druhů povolání (oblasti jako cestovní ruch a gastronomie, pedagogika, veřejná správa, zemědělství, zdravotnictví nebo služby, umělecké a sportovní obory, média, dopravu nebo řemesla). Jednotlivé profese jsou zařazeny do 12 různých oborů, díky čemuž při hře nejen snadno zjistíte, co které povolání obnáší a jaký by měl být člověk, který se mu chce věnovat, ale také si klienti udělají dobrou představu o tom, zda by je dané povolání bavilo či ne. Ve hře si hráči snaží zapamatovat pracovní pomůcky, tipovat výdělky u jednotlivých profesí, hrát „šibenici“, hádat požadované vzdělání dané profese, nebo třeba kreslit. Je to poučné i zábavné dohromady, ze hry si hráči odnesou spoustu nových informací! Součástí hry je také část Jak mě vidí ostatní.

Celá hra je koncipována tak, aby si ji mohly zahrát menší i větší děti.

Pravidla, která jsou přizpůsobena pro velkou skupinu až 8 hráčů hrajících v týmech, ale i pro jednotlivce, kdy si zahrají už 2 hráči.

Hra nabízí až 1168 různých úkolů! Ke každé profesi (zedník, SEO vyhledávač, vedoucí letového provozu) hráči plní jeden z 8 záludných úkolů, jako je hádání dané profese a pracovního prostředí, kreslení a zapamatování pracovních pomůcek, tipování průměrného výdělku či požadovaného vzdělání či vybírání nelogické pracovní činnosti. Budete také hrát "šibenici" s požadovanými vlastnostmi, schopnostmi a dovednosti nebo skládat básničky. 

Bude se hodit kariérním poradcům, školním psychologům, vedoucím zájmových kroužků či družin. Rodičům samozřejmě také.

OBSAH SADY Vzhůru do světa povolání I Desková hra

  • herní plán
  • 146 kartiček povolání s 1168 úkoly
  • kartičku s vysvětlivkami
  • 4 figurky v různých barvách
  • osmistěnnou hrací kostku
  • 40 žetonů za správné odpovědi
  • přesýpací hodiny
  • záznamový arch Jak mě vidí ostatní
  • pravidla hry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu